1 günde 4300 Kişi CHP'ye Kaydoldu

1 günde 4300 Kişi CHP'ye Kaydoldu
Gürsel Tekin, 5 şehirde 4 bin 300 kişinin CHP'ye kaydolduğunu söyledi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, partilerinin seçim araçlarının Malatya, Sivas, Eskişehir, Konya ve Kocaeli'nde bir günde 4 bin 300 kişiyi CHP'ye kaydettiğini bildirdi.

''VATANDAŞLAR ARAÇLARDAKİ BELGELERDEN YARARLANDI''

CHP Basın Bürosundan yapılan yazılı açıklamaya göre, örgütlerden ve örgütlenmeden sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin'in Genel Merkez'den seferber ettiği seçim araçları, Malatya, Sivas, Eskişehir, Konya ve Kocaeli'nde halka hizmet vermeye başladı.

Tekin, konuyla ilgili, ''Beş ilde on binlerce vatandaşımız seçim araçlarındaki teknik bilgi ve belgeden yararlandı. Seçim araçlarımızdaki görevli arkadaşlarımıza başvuran vatandaşlarımız, seçmen kütüğünde kayıtlı olup olmadığını araştırdı, öğrendi. Bu arada il ve bölgelerindeki sorunları da kaydettirdi'' açıklamasında bulundu.

SORUNLAR GENEL MERKEZ'E İLETİLDİ

Bu sorunların anında Genel Merkez'e iletildiğini ve özenle değerlendirildiğini ifade eden Tekin, şunları kaydetti:

''Vatandaşlarımız, seçim araçlarımızda çaylarını içerken, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun illerine, gençlere, kadınlara yönelik olarak gönderdiği mesajları da ekrandan izliyorlar.

Sorun toplayan, mesaj aktaran, seçmen kaydı üyeliği konusunda vatandaşa bilgi veren seçim araçlarımız, Malatya, Sivas, Eskişehir, Konya, Kocaeli'nde bir günde 4 bin 300 vatandaşımızı CHP'ye kaydetti.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com