1 Mb fiyatına 8 Mb ADSL

1 Mb fiyatına 8 Mb ADSL
Bağımsız İnternet Servis Sağlayıcısı TurkNet ADSL, 1. yaşını hız standartlarını değiştiren bir kampanya ile kutluyor!

Yüksek performanslı ADSL hizmetini en ekonomik fiyatlarla veren TurkNet, Hızlı İnternet Kampanyası kapsamında kullanıcılarının 8Mb'ye kadar bağlanabilecekleri en yüksek hızdaki internet erişimini 1 Mb fiyatına sunuyor!

2008 yılında yaptığı yatırımlarla sektörün büyük oyuncuları arasına giren TurkNet, ADSL alanında 1. yaşını kutlamanın sevincini, düzenlediği Hızlı İnternet Kampanyası aracılığıyla tüm Türkiye ile paylaşıyor! Yüksek hızda ve kalitedeki ADSL hizmetini en ekonomik fiyatlarla veren TurkNet, kendi güçlü IP omurgası üzerinden tüm kullanıcılarına 8Mb/sn'ye kadar bağlanabilecekleri en yüksek hızdaki internet erişimini 1 Mb/sn fiyatına sunuyor!

Düzenlediği bir basın toplantısıyla birinci yaşını kutlayan TurkNet, yeni kampanyası ile internetteki hız standartlarını da değiştiriyor. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar artık hızdan bağımsız hale geliyor ve sadece kota belirliyorlar. 4 GB kotalı, 6 GB kotalı ve kotasız olmak üzere üç farklı seçenekten oluşan kampanya kapsamında TurkNet, tüm kullanıcılarını 8 Mb/sn'ye kadar bağlanabilecekleri en yüksek hızda internete bağlıyor.

TurkNet'in ADSL abonelerine sunduğu fırsatlar bununla da bitmiyor. TurkNet, A Tipi Telefon Hizmetinden yararlanarak yüzde 95'e varan indirimler elde eden abonelerine bir de 2 ay boyunca 30 dakikalık ücretsiz telefon görüşmesi hediye ediyor. Şehiriçi telefon görüşmelerinin alternatif operatörlere açılmasıyla birlikte TurkNet'in tüm aboneleri şehiriçi görüşmelerini indirimli olarak yapma imkânı buluyorlar.

'Kotasız paketler' ve 'Adil Kullanım' devri başlıyor!
TurkNet'în sunduğu bu yeni hizmet, Türk internet sektörünü yeni bir kavram ile tanıştırıyor: Kotasız Paketler ve Adil Kullanım. Kotasız paketlere abone olan kullanıcılar, limitsiz internet erişiminden faydalanmak için sabit bir ücret ödüyorlar. Üstelik bu tip abonelikte limit aşım ücreti de ödenmiyor.

Adil Kullanım paketleri kapsamında ise, bir ay süresince interneti çok yoğun kullanan aboneler 15GB'yi aşmaları halinde ay sonuna kadar hızı sınırlandırılmış bir internet kullanıyorlar, ancak limit aşım ücreti ödemiyorlar. Ay sonunda ise hizmet normal erişim hızına dönüyor. Bir başka deyişle kotalı paketler, sınırsız paketlere kıyasla çok daha uygun fiyatlara kotasız internet kullanımı keyfi sağlıyor.

Hizmet alım hızının hattın uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak değişebileceği kampanyanın tarifeleri ise şöyle:

 

Tarifede belirtilen indirimli ay sayısı kredi kartı ile yapılan ödemelerde geçerlidir. Kredi kartsız ödemelerde ise süreler 1'er ay daha azdır.
• Bu hizmet ile alınacak hız garanti edilmemektedir. Kullanıcılar, hattın uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak 8 Mb/sn'ye kadar hizmet alabilirler. 
• ** Kampanya kapsamında 4 GB kotalı, 6 GB kotalı ve kotasız olmak üzere üç farklı seçenek sunulmaktadır. Limit aşım ücreti 4 GB sınırlı paketler için 0,009248 TL/Mb, 6 GB sınırlı paketler için 0,008323 TL/Mb olarak belirlenmiştir.
• *** Adil Kullanım Uygulaması Politikası gereğince kotasız paketlerde ayda 15 GB'nin aşılması durumunda, aşılan tarihten itibaren kullanım hızı en fazla 512 Kbps ile sınırlandırılacak ve dönem sonunda normal hızına dönecektir.
• Tüm fiyatlar TL cinsindendir ve fiyatlara %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
• Statik IP ücreti vergiler dahil 2,78 TL'dir.
• Kampanyamız 31 Mayıs 2009 tarihine kadar geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır.
• Kullanıma bağlı olarak alınacak ücret (kullanıma bağlı ücret + limit üzeri ücret) aynı hıza karşılık gelen sınırsız ADSL erişim tarifesinin (8 Mbps'ye kadar limitsiz) aylık ücretinin %25 fazlasını geçemez.
• 26,99 TL'lik aktivasyon ücreti bir defaya mahsus alınır.
• Kredi kartlı aboneliklerde aktivasyon ücreti isteğe bağlı olarak 12 ay taksitlendirilebilir.
• Modemsiz kampanyalarda modem temini, modemli kampanyalarda modem kurulumu abonenin sorumluluğundadır.
• Kampanya şartları 24 aylık abonelik taahhüdü ile geçerlidir.
• Aboneliğin 24 aydan önce sonlanması durumunda kampanya dahilinde verilen indirimlerin/promosyonların ücretleri abonelerden tahsil edilecektir.
• Aboneliğin iptali durumunda kablolu modem 105 TL + KDV, kablosuz modem 125 TL + KDV olarak ücretlendirilir.
• TurkNet modem, marka ve tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

8Mb internet ile hayat ne kadar hız kazanıyor?
Aşağıda yer alan grafikler, 8 Mb hızındaki internet erişimiyle 24 saatte kaç adet MP3 ve her biri 700 Mb büyüklüğünde film indirebileceğini gösteriyor

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com