1 nişan 2 kutlama

1 nişan 2 kutlama
Evlilik yolunda ilk adımı atarak nişanlanan Sinem Kobal ve Arda Turan,törenin ardından iki ayrı mekanda kutlama yaptı.

Kobal’ın Acıbadem’deki evinde gerçekleşen kız isteme ve nişan seremonisinden sonra kutlamalara Kumkapı’daki Çapari Restoran’da start verildi.

Büyük çoğunluğunu aile üyeleri ve akrabaların oluşturduğu 100 kişinin katıldığı kutlama için mekanın üst katını kapatan çift, içeri ayrı ayrı giriş yaptı.

Arda Turan’ın geceye özel olarak büyük bir pasta hazırlattığı çalgılı türkülü kutlama yemeği yaklaşık dört saat sürdü. Girişteki mesafenin aksine çıkışta el ele olan Turan ve Kobal, kapıdaki meraklı kalabalık nedeniyle araçlarına güçlükle ulaşabildi.

Bir Fenerbahçe taraftarının elindeki sarı-lacivert atkıyı Arda Turan’a doğru kaldırmasına da tepki vermeyen çift, otomobillerine bindikten sonra uzun süre kahkahalarla güldü. Bu arada Kobal alyansını habercilere göstermeyi de ihmal etmedi.

NİŞANDAN İLK FOTOĞRAFLAR!

Kutlamanın ikinci durağı ise Balmumcu’daki Polat Renaissance Otel oldu. Kutlamanın ikinci durağı ise Balmumcu’daki Polat Renaissance Otel oldu. Çiftin yakın dostları ile eşlerinin katıldığı bu kutlamada Galatasaray Külübü eski Başkanı Adnan Polat, İBB Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Acun Ilıcalı, Esat Yontuç, Hakan Altun, Murat Yıldırım, Burçin Terzioğlu, Yasemin Ergene, Saba Tümer, Tümer Metin, Tuncay Şanlı, Serdar Özkan, Galatasaraylı futbolcular Selçuk İnan, Sabri Sarıoğlu, Mehmet Topal, Aydın Yılmaz, Ayhan Akman da vardı.

Halı saha maçında yan çapraz bağlarını kopartan ve ameliyat geçiren Acun Ilıcalı, kutlamaya yalnız katıldı. Aracından dışarıda inmeyen, otele otopark kapısından giriş çıkış yapan Ilıcalı, çifti tebrik ettikten kısa süre sonra mekandan ayrıldı.

Saba Tümer ise yere döşenen taşlardan şikayetçiydi. Aracından inip otel kapısına kadar yürümek zorunda kalan, ince topuklu ayakkabıları yüzünden de epey zorlanan ünlü sunucu, “Halen bu Arnavut kaldırımlarını kullananlar varmış, onlardan şikayetçiyim” dedi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com