10 Kasım'da Atatürk'e skandal hakaretler!

10 Kasım'da Atatürk'e skandal hakaretler!
Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk'e şimdi de böyle saldırdılar.
Atatürk düşmanları öyle iddialar ortaya attı ki... Hiçbiri yenilir yutulur cinsten değil. Atatürk için ortaya atılan asılsız iddialar sosyal paylaşım siteleri ve bloglarda birileri tarafından dolaşıma sokuldu.Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, emperyalistleri yurdumuzdan temizleyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk için Trablusgarp savaşında şehit olduğu ve yerine Yahudi bir işadamının geçirildiği iddiları ortaya atıldı. Bu iddia birçok blogda ve sosyal paylaşım sitelerinde çığ gibi yayınlanmaya başladı. İddiayı ortaya atanlar Atatürk'ün Trablusgarp'da çekilen fotoğraflarıyla ve daha sonraki fotoğraflarını karşılaştırarak bu sonuca varıyorlar.

 
 ‘Yalan Yazan Tarih Utansın ? Extra Versiyon’ adlı sayfa bu paylaşımları dolaşıma sokarken “Mustafa Kemal Atatürk diye bir kişilik dünyaya gelmemiştir. Bize fotoğraflarda, görüntülerde gösterilen şahsiyet, Yahudi bir iş adamı Yossi Kohen’dir. Gerçek Mustafa Kemal, 1911'de Trablusgarp’ta şehit oldu.” ifadeleri yer aldı.

 
 Sayfanın dolaşıma soktuğu iddialar bunlarla da sınırlı değil. Sayfada buna benzer akla hayale sığmayan hakaret içeren asılsız, bilimden yoksun iddialar yer alıyor.
 
 Sansürsüzhaber olarak Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, bağımsızlığımızı, dinimizi, ulusumuzu borçlu olduğumuz Atatürk'e, yapılan bu hakaretlerden dolayı Türkiye Cumhuriyeti'nin vatansever savcılarını göreve davet ediyoruz. (BCE)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com