10 Numara Halkla İlişkiler Çalışması!

10 Numara Halkla İlişkiler Çalışması!
Daha önce Siirt'te bir aileyi ziyaret eden Başbakan Tayyip Erdoğan, bu sefer Ağrı da 11 çocuklu evde dert dinledi! İşte ayrıntılar...

Daha önce Siirt'te Aktaş Köyü'nde bir aileyi ziyaret eden Başbakan'ın bu kez durağı Ağrı oldu.

Ağrı, 100. Yıl Mahallesi'nde Gülsüm Demir ve Gülten Çakal isimli çocukların evlerini ziyaret eden Erdoğan, iki evde yaklaşık 1.5 saat kaldı.

Erdoğan, havaalanına hareketinden önce sabah saatlerinde Murat İlköğretim Okulu'nda karnelerini verdiği 7. sınıf öğrencileri Gülsüm Demir ve Gülten Çakal adlı öğrencilerin, Yüzüncü Yıl Mahallesi'ndeki evlerine gitti.

Gülten Çakal ve ailesinin görüşmesinin ardından Gülsüm Demir'in evine geçen Başbakan Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, 11 çocuk sahibi Fehime ve Mehmet Emin Demir çiftinin sorunlarını dinledi.

Burada ikram edilen çayı içen Başbakan Erdoğan ve eşi, aileye çeşitli hediyeler verdi. Erdoğan, evden çıktıktan sonra kendisine sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlarla da sohbet etti.

EMİNE ERDOĞAN'A TABLO HEDİYE ETTİLER

Ağrı'daki temaslarını tamamlayan Başbakan Erdoğan havalimanına geçti. Vali Ali Yerlikaya ve eşi Hatice Nur Yerlikaya gezi anısına Başbakan ve eşi Emine Erdoğan'a yağlıboya tablo hediye etti.

Vali Yerlikaya ayrıca Sümeyye Erdoğan'a da bir tablo verdi. Başbakan Erdoğan, eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan ve Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu ile ANA uçağına binerek saat 20.00'de Ankara'ya hareket etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com