10 numarayı Sezer mi giyecek?

10 numarayı Sezer mi giyecek?
Sezer Öztürk '10 numara' hakkında konuştu...

Fenerbahçe’de son dönemdeki formuyla dikkat çeken Sezer Öztürk, dikkat çekici açıklamalar yaptı. FB TV’ye konuşan Sezer, 20 numara giymesiyle ilgili olarak, “Burada da 10’a en yakın rakam olan 20’yi tercih ettim. 10 numara benim için çok önemli. Futbola başladığımdan beri hep 10 numarayı giydim. Ama F.Bahçe’de 10 numarayı taşımak daha zor tabii” dedi.

'AİLELERİ YOK MU?'

Türk sporunda yaşanan taraftar olaylarına son 10 gün içinde F.Bahçe takım otobüsünün 2 kez taşlanmasına da değinen Sezer “Türk futbolunda kavgaya, gürültüye gerek yok. Kayseri’de otobüsümüz taşlandı. Göztepe maçında yine taşlandı. Hepimizin çoluk-çocuğu, ailesi var. O taş atanların da ailesi var. Bunları düşünmüyorlar mı? Birinin kafasına gelse, kafası patlasa o çocukların hali ne olacak” diye konuştu.

'DAHA YÜZDE 60'DAYIM'

Fenerbahçe’nin yıldızı Sezer Öztürk, son 7-8 aydır iyi çalıştığını ve henüz yeni yeni bunun karşılığını almaya başladığını belirterek, sözlerini şöyle noktaladı: “Henüz yüzde 60-70’lerdeyim. Sakatlıktan dolayı uzun süre takımdan uzak kaldım. Göztepe maçında daha iyi olduğumu hissettim ve daha da üstüne koyacağım. Hedefim hocamın verdiği taktikleri yerine getirmek.” (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com