10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Nevşehir Baro Başkanı Avukat Fahri Korucu, yayımladığı mesajla gazetecilerin "10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutladı

Nevşehir Baro Başkanı Avukat Fahri Korucu, yayımladığı mesajla gazetecilerin "10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutladı.
Korucu mesajında, çalışan gazetecilerin kamuoyuna sıcak haber ulaştırma gayreti içerisinde zaman ve mekan farkı gözetmeksizin gece gündüz emek harcadıklarını bildirdi.
Baro Başkanı Avukat Fahri Korucu, mesajında şunları kaydetti:
"Ülkemizin ve kentimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran, etkin çözüm önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan basın mensuplarımızın yorum ve görüşleri, idareciler olarak bize de çalışmalarımızda önemli faydalar sağlamaktadır. Ayrıca, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınması için yürütülmekte olan çalışmalar ile projelerin paylaşılması ve kamuoyu tarafından sahiplenilmesinde yerel basının katkısı önem taşımaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle ilimizde basın ahlak ve meslek ilkelerine bağlı olarak, kamuoyunun doğru ve tarafsız bilgilendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ederim."

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com