10 Öğün Yedi 32 Kilo Verdi!

10 Öğün Yedi 32 Kilo Verdi!
Hamileliğinde 60 kilodan 92 kiloya çıkan Günce Koral özel diyetle 9 ayda 32 kilo verdi.

Unlü şarkıcı Günce Koral bir yıl önce anne oldu. Ali adında bir oğlu olan Günce hamileliği boyunca 32 kilo alarak herkesi şaşırttı. Büyük bir azimle rejime başlayan ve diyetisyeninin bir dediğini iki etmeyen Korel 9 ayda 92 kilodan 60 kiloya düşmeyi başardı.

Tiroitim olduğu için...

Korel 32 kiloyu nasıl verdiğini şöyle anlattı: "Az az yediğim için yediklerim günde 10 öğüne kadar çıkabiliyor. Hamileyken bile günde 15 tane portakal yerdim. 32 kilo aldım sonrasında. Fakat bu kiloları çok yediğim için değil, ilaçlarımı düzenli kullanamadığım için aldım. Ben tiroit hastasıyım, ilaçlarımı düzenli olarak kullanmam gerekiyor. Fakat hamile olduğum dönemde çok az ilaç almak zorunda kaldım. Bu da kilo almama neden oldu. O dönem yürümekte bile güçlük çektim. Asıl zor olan, hamileliğin ardından kilo vermekti. Çünkü hamilelik kilosu çok zor veriliyor. Hele de benim gibi 30'lu yaşlardaysanız, daha yavaş kilo veriyorsunuz."

"Pilates de yapıyorum"

Çocuğunu emzirmeyi çok istediğini ancak sütünün 3'üncü ayda kesildiğini anlatan ünlü şarkıcı sözlerini şöyle sürdürdü: "Sütüm bitince diyetisyenimle görüştüm ve birlikte bir rejim programı yaptık. Beş aydır onu uyguluyorum, aynı zamanda da pi- lates yapıyorum. Diyetimin içerisinde ızgara bile var. Protein almam için ızgara da şarttır. Köfte, tavuk, balık ızgarası, hele mangalda süper oluyor. Bir de bunları yerken kilo veriyorsunuz. Bunun dışında haşlama sebze, salata ve meyve yiyorum. Tüm bunların altında mesleğime duyduğum saygı var. Bir insan sahne sanatlarıyla uğraşıyorsa, sesi kadar fiziğine de dikkat etmeli."

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com