11 yaşındaki kıza internet tuzağı

11 yaşındaki kıza internet tuzağı
İnternette cinsel istisamar suçundan 1 kişi gözaltına alındı.

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran bir kişi, 11 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisi kızının, internet ortamında kendi yaşıtı bir kız çocuğu gibi davranarak tanıştığı yetişkin bir erkek tarafından kandırıldığını, cinsel istismara uğradığını ve tehdit edildiğini bildirdi.
 
POLİS İZ SÜRDÜ
 
Polis, 2009'da "çocuğa cinsel istismar" suçundan tutuklanan T.A. (36) üzerinde yoğunlaştı. Küçük kızın bilgisayarına gelen gönderileri inceleyen polis, IP adresinden şüphelinin kullandığı bilgisayarın Esenyurt'ta olduğunu belirledi ve T.A'yı gözaltına aldı.
 
"ANNENE SÖYLERİM"
 
T.A'ya ait bilgisayarda, çok sayıda çocuğa ait cinsel içerikli kayıt bulundu. Bakırköy Adliyesi'ne sevk edilen T.A, mahkemece "çocuğa cinsel istismar" suçundan tutuklandı. T.A'nın, bir sosyal paylaşım sitesinde küçük kız çocuğu fotoğrafıyla kendine açtığı profil üzerinden tanıştığı küçük kızın daha sonra MSN adresini aldığı ve buradan küçük kızın cinsel içerikli görüntülerini bilgisayarına kaydettiği, ardından da "Annene babana söylerim" tehdidiyle daha fazla cinsel içerikli görüntü almaya çalıştığı belirtildi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com