12.12.2012'de gökyüzünde nikah

12.12.2012'de gökyüzünde nikah
Türkiye'nin peribacalarıyla ünlü turizm merkezi Kapadokya bölgesinde, 12.12.2012'de ''evet'' demek isteyen çiftin nikahı, sıcak hava balonunda gökyüzünde kıyıldı.

Ortahisar beldesinde, sabah saatlerinde balona binen Trabzon'da yaşayan ve otomotiv sektöründe çalışan Yalçın Kaya Akgül (42) ile sigortacılık yapan Elif Pamir (42) için, özel bir gün olarak nitelendirilen 12.12.2012'de bir balon sepetinde nikah töreni düzenlendi.

Yerden metrelerce yükseklikteki balonda ''evet'' diyen Akgül ve Pamir, Göreme Belediyesi nikah memuru Yasin Temel'in kıydığı nikahla dünya evine girdi.

Nikah töreni öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Akgül, özel bir günde, özel bir mekanda, özel arkadaşlarının şahitliğinde, özel biriyle evlenmekten çok mutlu olduğunu ifade etti.

Nikahın balonda kıyılması fikrinin eşine ait olduğunu dile getiren Akgül, ''Ayaklarımızı yerden kesmek istedik. Bunun için bir vesile oldu. Böyle bir nikahı herkese tavsiye ederim. Yaklaşık 5-6 ay önce böyle bir günü tasarlamıştık. Hava şartlarının da uygun olması bizi mutlu etti'' diye konuştu.

Elif Pamir ise ''Balayı için Kapadokya'ya gelmek istiyordum, balonu da duyunca neden böyle bir şey olmasın dedik. Nikahımızın bu şekilde kıyılmasını istedik, çok mutluyuz'' dedi.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com