12.5 saat nasıl konuştuğunu anlattı!

12.5 saat nasıl konuştuğunu anlattı!
12.5 saat konuşan CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, konuşmasını nasıl yaptığını anlattı.

Meclis Milli Eğitim Komisyonu'nda, 12.5 saat konuşan CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, yorgunluk hissetmediğini, sağlığının yerinde olduğunu belirterek, "Dışarıda ambulans bekliyor" haberleri nedeniyle ailesinin biraz tedirgin olduğunu söyledi.
 
CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, 4+4+4 teklifinin görüşüldüğü Milli Eğitim Komisyonu'nda 12.5 saat konuşarak Meclis tarihinde de adeta bir ilki gerçekleştirdi.
 
ANKA'nın sorularını yanıtlayan Özkoç, "Daha önce bu kadar uzun konuşma yapmadım. İlk defa yaptım" dedi.
 
Milli Eğitim Komisyonu üyesi olduğunu, yeteri kadar alt yapıya sahip olduğunu ifade eden Özkoç, "Yasalar hemen komisyona indiriliyor. MİT Yasası da böyle geçti" diyerek tepkisini dile getirdi.
 
Söz konusu teklif ile yoksul öğrencilerin geleceğinin bitirildiğini ifade eden Özkoç, "Kız öğrencilerin geleceği karartılıyor" dedi.
 
SADECE SU VE MEYVE SUYU İÇTİ
 
12.5 saat aralıksız konuşurken sadece su ve meyve suyu içtiğini vurgulayan Özkoç, "Onları da çok az içtim" dedi.
 
En çok tuvalet konusunda sıkıntı yaşadığını kaydeden Özkoç, "İlk önce direniş oldu, sonra anlayış gösterildi" diye konuştu.
 
Sağlığının iyi olduğunu, yorgunluk hissetmediğini vurgulayan Özkoç, "Çünkü orada milletimin gücünü hissettim. Arkadaşlarımın desteğini unutamam" dedi.
 
Türkiye'nin her tarafından telefonların geldiğini ifade eden Özkoç, "Nasıl katkıda bulunuruz, diye soruyorlar" dedi.
 
Özkoç, "Dışarıda ambulans bekliyor" haberlerinden dolayı ailesinin biraz tedirgin olduğunu belirterek, annesinin söz konusu haberler nedeniyle endişe duyduğunu ifade etti.(UGK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com