12 ayın bakanı Suat Kılıç!

12 ayın bakanı Suat Kılıç!
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, devlet imkanlarıyla 2013 yılı için duvar ve masa takvimi bastırarak, kendi reklamını yaptı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, devletin bütçesinden 2013 yılı için takvim yaptırdı. Bugüne kadar başarılı olmuş sporcu yokmuş gibi tüm sayfalarına Bakan Kılıç'ın resmi basıldı.
 
Bütün devlet dairelerine, spor kuruluşlarına, Kredi ve Yurtlar Kurumu'na bağlı öğrenci yurtlarına bakanın takvimleri gönderildi.
 
Bakan Kılıç, seçim bölgesi Samsun'a da binlerce fotoğraflı takvimini dağıttırdı. Spor Bakanı Suat Kılıç'ın bastırdığı takvime ''12 ayın bakanı'' adı verildi.
 
ERDOĞAN’I UNUTMADI!

 
Takvimin özelliklerine gelince; bakan Suat Kılıç 12 aylık takvimde kendi fotoğraflarına yer verdi. Ancak Bakan Kılıç, Başbakan Erdoğan'ı da unutmadı. Duvar takviminde, Başbakan Erdoğan'la birlikte çektirdiği 6 fotoğrafı yer aldı. 6 ayda ise Kılıç'ın değişik etkinliklerdeki fotoğrafları var.
 
Masa takviminde ise Başbakanla birlikte 4 fotoğrafı bulunan Kılıç, 8 fotoğrafı da sadece kendisine ayırdı. Bakan, takviminde Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ve Ulaştırma ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım'la spor etkinliğinde çektirdiği fotoğrafları da takviminde kullandı.
 
ABDULLAH GÜL YOK
 
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, Spor Bakanlığı'nın katıldığı etkinliklerle ilgili hiçbir fotoğrafı bulunmaması ise dikkat çekti.
 
Takvimde ''güçlü yarınlar için'' sloganını kullanan Bakan Suat Kılıç'ın, penaltı atarken, motosiklete binerken, öğrencilerden çiçek alırken fotoğrafları her iki takvimde de mevcut. (CTK)
 
Haberin tamamı Sözcü gazetesinde…

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com