12 Dev Adam Gerçekten Devleşiyor!

12 Dev Adam Gerçekten Devleşiyor!
Demirel ve Hidayet ile telefonda konuşan Erdoğan: Hidayetçiğim tebrikler 12 Dev Adam gerçekten devleşiyor. Başarılarınızın devamı için dua ediyorum..


MAŞALLAH KENDİNE GELDİN

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a STV'de canlı yayında Turgay Demirel ve Hidayet Türkoğlu'nun telefonda olduğu sürprizi yapıldı. Erdoğan, Demirel ve Türkoğlu ile telefonla konuşarak, başarılarını kutladı. Önce Demirel ile konuşan Erdoğan, kendisini tebrik etti. Federasyon başkanı da 'Çok teşekkür ediyorum Başbakanım. Bayrama çok sevinçli giriyoruz' dedi. Erdoğan daha sonra Hidayet ile konuştu. 'Hidayetçiğim tebrik ediyorum. Maşallah kendine geldin' sözleriyle konuşmasına başlayan Erdoğan'a Hido şu yanıtı verdi:BEKLİYORUZ BAŞBAKANIM

'Çok teşekkür ederim. Sayenizde, dualarınızla.' Erdoğan'ın, 'Dualarımız devam ediyor. Serbest atışların isabeti gayet yüksek. Bundan dolayı çok mutlu oldum' demesi üzerine Hidayet, 'Keşke siz de burada olsaydınız, yanımızda' karşılığını verdi. Erdoğan, 'Ah, ah, çok kötü zamana rastladı' dedi. Hidayet'in, 'Bekliyoruz Başbakanım' sözlerine Erdoğan, 'Dua ediyoruz, televizyondan sürekli takip ediyorum. 12 Dev Adam gerçekten devleşiyor. Başarınızın devamını bekliyoruz. Allah nazardan saklasın' diyerek konuşmayı bitirdi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com