“12 Eylül'de Uşak ve Türkiye yeniden kurtulacak

“12 Eylül'de Uşak ve Türkiye yeniden kurtulacak
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı İsmail Demirel, 12 Eylül referandumunda Türkiye'nin iktidarın dayatmasından kurtulacağını iddia ederek “12 Eylül 2010 Pazar günü sandıktan 'hayır' çıkacak ve Türkiye, 88 yıl sonra yeniden bi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı İsmail Demirel, 12 Eylül referandumunda Türkiye'nin iktidarın dayatmasından kurtulacağını iddia ederek “12 Eylül 2010 Pazar günü sandıktan 'hayır' çıkacak ve Türkiye, 88 yıl sonra yeniden bir İstiklal Savaşı başlatmış olacaktır” dedi.
Uşak'ın düşman işgalinin kurtuluşunun 88. yıldönümünü de kutlayan CHP İl Başkanı İsmail Demirel, referandum çalışmaları kapsamında belde ve köy ziyaretlerini aralıksız devam ettirdiklerini söyledi. Ulubey ve Eşme ilçelerine bağlı belde ve köylerde yaptıkları temasların kendilerini memnun ettiğini de belirten Demirel bu hafta içinde de Sivaslı ilçesine bağlı belde ve köylerde vatandaşlarla bir araya geleceklerini bildirdi. Uşak'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 88. yıl dönümü coşkusunu yaşadıklarını belirten CHP İl Başkanı İsmail Demirel, “Kurtuluş Savaşımızın en önemli aşamaları üzerinde yaşadığımız topraklar üzerinde gerçekleşmiştir. Türk Halkının bu bağımsızlık ateşi 12 Eylül 2010 Pazar günü daha da kavurucu şekilde sandıktan çıkarak, “Bağımsız ve özgür bir Uşak ve Türkiye” talebini perçinleyecektir. Tüm hemşerilerimin Kurtuluşunu kutluyorum” dedi.
CHP Uşak İl örgütlerinin “Anayasa değişikliklerine hayır” demek için neredeyse günde 24 saat çalıştığını kaydeden CHP Uşak İl Başkanı İsmail Demirel, “Uşak merkez ilçe ve köylerin tamamına yakınında çalışmalarımız bitmek üzere. Geçen haftalarda Ulubey ve Eşme ilçelerimizin örgütleri ile buralardaki köyleri tamamladık. Şimdi Sivaslı ilçe, belde ve köylerinde çalışmalarımız sürdürmekteyiz. 12 Eylül 2010 Pazar günü sandıktan “hayır” çıkacak. Uşak ve Türkiye, 88 yıl sonra yeniden bir İstiklal Savaşı başlatmış olacak” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com