“12 Haziranda rotanızı belirleyin”

“12 Haziranda rotanızı belirleyin”
Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, 12 haziranda seçmenin rotasını belirlemesi gerektiğini söyledi.

Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, 12 haziranda seçmenin rotasını belirlemesi gerektiğini söyledi.

Eskişehir Odunpazarı Meydanı'ndaki mitingde konuşan Kamalak, Saadet Partisi olarak seçim kavgası vermediklerini, Türkiye'nin istikametini belirlemeye çalıştıklarını belirtti.
Hedeflerinin yaşanabilir bir Türkiye kurmak olduğunu ifade eden Prof. Dr. Kamalak, 'Yeniden büyük Türkiye'nin kurulması için, kendiniz, çocuklarınız, torunlarınız için bir oyla destek verin. Topraklarımız ayaklarımızın altından kayıyor. Bu işin şakası yok. O yüzden 12 haziranda rotanızı ona göre belirleyin. İktidara geldiğimiz gün Türk-İslam dilinin ortak alfabesi olan Osmanlıcayı okullarımızda yeniden okutacağız. Bu ülkeyi 51 yıldır AB'ye uşak yapacağız diye uğraşıyorlar. Bizim amacımız AB'ye uşaklık yapmak değil, İslam ülkeleri ile birlik kurmaktır. Amerika kahrolsun demekle Amerika kahrolmuyor. İlk önce onun yerli iş birlikçileri ortadan kalkmalı' diye konuştu.
Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak, ''Başbakan, 'çıraklık ve kalfalık dönemimiz bitti, ustalık dönemine gidiyoruz' diyor. Bu sözler Erbakan hocamıza aittir'' dedi.
'Yeniden büyük Türkiye'nin kurulması için bir oyla Saadet Partisi'ne destek verin'' diyen Kamalak, ''AB'yi Çanakkale'de dedelerinizi şehit edenler kurdu. Bizim dışımızdaki bütün partiler iş birlikçidir. Saadet Partisi dışındaki diğer partiler maddecidir. Biz ahlak ve maneviyatçıyız. Söylediklerimde yanlış varsa benim telefon numaram 05055023448'dir. Telefonum her zaman açık. Sözlerimizde yanlış varsa huzurunuzdayım. Yakamdan tutun. Sözlerim doğru olduğu halde destek vermediğiniz takdirde, bu mübarek ülkemiz, çocuklarınız, torunlarınız, İslam alemi ve insanlık için yardımcı olmadığınız takdirde emin olan hesap günü ben tutarım yakanızdan. Her alanda özel hazırlanmış projelerle geliyoruz. İşsizliğin çözülmesini istiyorsanız adres Saadet Partisi'dir. Bu ülkenin problemleri en ince ayrıntısına kadar tarafımızca biliniyor. Ancak, anahtar sizin elinizde. Bugünkü milli eğitim sistemini baştan aşağıya değiştireceğiz. Zorunlu eğitim 4+4+3 biçiminde yeniden yapılandırılacak. Bugünkü milli eğitim, ancak Milli
Piyango kadar millidir.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com