12 yaşındaki kıza 40 kişi tecavüz etti!

12 yaşındaki kıza 40 kişi tecavüz etti!
Siirt'te 12 yaşındaki kıza 40 kişi tecavüz etti.
Siirt’in Baykan ilçesinde 12 yaşındaki N.G’ye 2 yıl boyunca cinsel istismarda bulundukları iddiasıyla 40 kişi gözaltına alındı. 
 
Olayı öğrencisinin durumundan şüphelenen rehber öğretmen ortaya çıkardı. Bazı öğrencilerin konuşmalarını da duyan öğretmen hemen polise başvurdu. Baykan İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde kurulan bir ekip önce N.G’nin ve ardından rehber öğretmenin ifadelerine başvurdu. N.G, poliste verdiği ifadede 2010’da arkadaşlık kurduğu 13 yaşındaki B.A’yla bir gün ders arasında emniyet lojmanlarının arkasında bulunan metruk bir alana gittiklerini, B.A’nın burada kendisine cinsel istismarda bulunduğunu anlattı.
 
N.G. ifadesinde, B.A’nın kendisini F.K. (13) ile K.K. (18) ile tanıştırdığını, B.A’nın kendisini kuytu bir yere götürdüğünü, burada B.A, F.K., K.K’nin tecavazüne uğradığını belirtti. N.G, olayın ardından zanlıların kendisine bir miktar para verdiğini, durumu ailesine anlatması durumunda ölümle tehdit ettiklerini söyledi.
 
N.G’nin ifadelerinin ardından 34’ü öğrenci olmak üzere 40 kişi gözaltına alındı. Sorgulamaların ardından N.G’ye cinsel istismarda bulundukları belirlenen S.D. (13), F.K. (13), H.E. (13), M.K. (13), H.K. (14), B.A. (13), C.T. (14), K.K. (18), Y.E.E. (13) olmak üzere 9 kişi tutuklandı. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com