1,3 Milyonluk salon 29 Ekim'de açılıyor

1,3 Milyonluk salon 29 Ekim'de açılıyor
Kütahya’nın Simav Belediye Başkanı Kasım Karahan, 1,3 milyon lira harcama yaparak Eynal Kaplıcalarına kazandırdıkları Bin 300 kişilik Çok Amaçlı Salon’u 29 Ekim 2013 Salı günü düzenleyecekleri görkemli bir törenle hizmete açacaklarını bildirdi.

Çok Amaçlı Salon’un ilçede büyük bir eksikliği gidereceğine vurgu yapan Başkan Karahan, 1 milyon 300 bin lira harcama yaparak kazandırdıkları modern tesisin şifalı sularıyla ünlü Eynal Kaplıcalarına yeni bir vizyon kazandırdığını kaydetti.

Modern tesisin ilçe halkının sünnet, düğün, toplu davetler gibi büyük çaplı organizasyonlarına cevap verebileceği gibi kongre turizminin yanı sıra doğal afetlerde halkın toplanabileceği önemli bir sığınak görevini de yerine getirecek şekilde dizayn edildiğine vurgu yapan Başkan Karahan, 4,5 yıl önce halka verdikleri vaatlerini yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını bildirdi.

Başkan Karahan, “Tüm halkımızı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenlerinin ardından Eynal Kaplıcalarımızdaki Çok Amaçlı Salonumuzun açılışına davet ediyoruz” şeklinde konuştu.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com