13 yaşında anne oldu!

13 yaşında anne oldu!
Şanlıurfa'da hastanede doğum yapan N. Ç. 'nin 13 yaşında olduğunun ortaya çıkınca kocası gözaltına alındı...

Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesi'nde, hastanede doğum yapan N. Ç. 'nin 13 yaşında olduğunun ortaya çıkması üzerine bir yıldır imam nikahlı olarak birlikte yaşadığı kişi gözaltına alındı.

Dün akşam saatlerinde doğum sancıları artan N. Ç. , yakınları tarafından getirildiği Akçakale Devlet Hastanesi'nde bir kız bebek dünyaya getirdi. Doğumun ardından yapılan incelemede N. Ç. 'nin 13 yaşında olduğunun saptanması üzerine, durum güvenlik güçlerine bildirildi. Bunun üzerine inceleme başlatan jandarma, küçük kızın ifadesine başvurdu. Küçük anne, jandarmaya bir yıl önce ailesinin onayı ve kendi rızasıyla akrabaları olan 27 yaşındaki İbrahim Reşat B. ile imam nikahlı olarak birlikte yaşamaya başladıklarını söyledi. Küçük kızın ifadesinin alınmasının ardından harekete geçen jandarma, ilçenin Yukarıbeydaş Köyü'nde çiftçilik yapan birlikte yaşadığı İbrahim Reşat B. 'yi gözaltına aldı.

İlçe Jandarma Komutanlığı'na götürülerek sorgulanmasına başlanan şüphelinin, işlemlerinin tamamlanmasının ardından 'reşit olmayanlarla cinsel ilişki kurmak' suçundan adliyeye sevk edileceği açıklandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com