14 Yaşındaki 2 Kız 3 Gündür Kayıp!

14 Yaşındaki 2 Kız 3 Gündür Kayıp!
Yakınlarının polise kayıp başvurusunda bulunması üzerine, arama çalışması başlatıldı..

Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde Gazi Mustafa Kemal İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencileri Melike Gülüç ve Huri Ümmü Tonbalak, pazartesi sabahı okullarına gitti. Ders bittikten sonra okuldan çıkan kızlar, bir daha evlerine dönmedi. Kızlarının dönmemesi üzerine Gülüç ve Tombalak aileleri, polise başvurdu.

Konuyla ilgili araştırma başlatan polis ekipleri, kızların son olarak saat 13.00'te bir internet kafeden çıkarken güvenlik kameraları tarafından görüntülendiğini belirledi. Ancak kızlar yapılan aramalara rağmen bulunamadı. Kızının hayatından endişe ettiğini belirten Huri Ümmü Tonbalak'ın ailesi, kayıp ilanı bastırarak ilçenin çeşitli yerlerinde dağıtmaya başladı. Kızının hiçbir sorununun olmadığını belirten anne Şerife Tonbalak. "Kızım, Melike Gülüç ile çok yakın arkadaştı. Sık sık bir araya gelirlerdi. Başlarına bir şey gelmiş olmasından korkuyoruz" diye konuştu.

Melike Gülüç'ün annesi Hamide Gülüç de, "Kızımın can güvenliğinden şüphe ediyorum. Öğrendiğimize göre son yıllarda Nazilli'den bu şekilde kaybolan birkaç kız çocuğu daha olmuş. Kızımın ölüsünden ya da dirisinden bir haber almak istiyorum. Ailecek çok perişan olduk. Duyanların ya da görenlerin insanlık namına polise haber vermelerini rica ediyorum" diye konuştu.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com