14 yıl boyunca cinsel istismar

14 yıl boyunca cinsel istismar
Dünyaca ünlü aktris Nastassja Kinski, çocukluk yıllarında kendisi de ünlü bir oyuncu olan babaları tarafından cinsel tacize uğradığını açıklayan ablasına destek verdi.

Güzelliği ve yeteneğiyle sinemanın unutulmaz isimleri arasında yerini alan Nastassja Kinski, ablasının taciz açıklamaları ile derinden sarsıldı.

'Cat People', 'Tess' filmleriyle hafızalara kazınan 51 yaşındaki ünlü aktrisin kız kardeşi, Pola Kinski 5 yaşından 19 yaşına kadar babası Klaus Kinski'nin cinsel istismarına maruz kaldığını açıklamıştı. Kız kardeşinin yaptığı açıklamaya ise ünlü aktristen de destek geldi.

İngiliz basınından The Daily Mail sitesinde yer alan habere göre,ablasının açıklamaları karşısında şok yaşadığını, anlattıklarını okuduğundaysa gözyaşlarını tutamadığını söyleyen Kinski, "Ablam kalbini açtığı, ruhunu ve geleceğini bu sırrın ağırlığından kurtardığı için bir kahraman. Benim için ise zor bir an. Ablamın yanındayım, onu destekliyorum. Büyük bir şok içindeyim" dedi.

Kinski, Pola’nın bu konuda konuşacak cesareti göstermesinin kendisini gururlandırdığını da ekledi.

Alman sinemasının yıldız oyuncularından biri olan baba Klaus Kinski, 1991 yılında ölmüştü. Pola Kinski çocukluk yıllarının anlatıldığı bir kitabın yayınlanmasından önce verdiği röportajda babası ile ilgili açıklamalarda bulunmuştu.

Ünlü bir oyuncu olması nedeniyle babası hakkında daha önce konuşmaktan çekindiğini belirten Pola Kinski babasıyla yaşadıklarını, "İşin en kötü tarafı, bana bir defasında, bunun tamamıyla doğal bir şey olduğunu ve dünyanın her yerinde, babaların kızlarına böyle yaptıklarını söylemesiydi. Benim, ipek yastıklara yatırılmış, kendisine ait minik seks objesi olmam için bana para veriyordu" diye anlattı.

Oyunculu sinema çevrelerinde büyük beğeni toplayan Klaus Kinski, birçok yetişkinle yaşadığı cinsel hayatı nedeniyle de sık sık gündeme gelmişti.

KLAUS KİNSKİ KİMDİR?

Kariyerine 1940 yılında başlayan Klaus Kinski, 130’dan fazla filmde rol aldı. Özellikle Werner Herzog’un yönetmenliğindeki "Aguirre, Tanrının Gazabı" (1972) "Vampir Nosferatu" (1979) ve "Fitzcarraldo"nun (1982) da aralarında bulunduğu filmler, onu savaş sonrası Alman sinemasının en önemli isimlerinden biri yaptı.

Üç kez evlenen Kinski’nin her eşinden bir çocuğu bulunuyor. Kinski, anılarını kaleme aldığı 1975 yılında çıkan „Çilek Dudaklarına Deli Oluyorum“ adlı kitabında ensest ilişki fantazilerinden bahsetmişti.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com