166 yıllık şatoda dini nikâh!

166 yıllık şatoda dini nikâh!
Maria-Necmettin Eliyeşil çiftinin kızları Melisa ve Faber Castell'in sahibi Anton-Wolfgang Graf von Faber Castell'in oğlu Charles von Faber Castell Almanya'da evlendi.
Dünyaca ünlü kalem fabrikası Faber Castell'in sahibi Anton-Wolfgang Graf von Faber Castell'in büyük oğlu ve firmanın varisi Charles von Faber Castell (32) ile Melisa Eliyeşil'in (28) dini nikâhı, Cuma günü Almanya'da kıyıldı. 
 
TÖRENDE BASIN ORDUSU
 
Maria-Necmettin Eliyeşil çiftinin kızları Melisa'nın güzelliği ile göz kamaştırdığı tören Bavyera Eyaleti'ndeki Stein kasabasında bulunan 166 yıllık Martin Luther Kilisesi'nde yapıldı. Melisa, Türk ve Alman basın ordusunun izlediği törene babası Necmettin Eliyeşil'in kollarında geldi.
 
TÜKİYE'DEN 100 DAVETLİ
 
Amerika'da tanışan çiftin iki yıldır birlikte olduğu belirtildi. Yaklaşık 300 davetlinin katıldığı törene Türkiye'den de 100 kişinin geldiği bildirildi. Bölge halkının büyük ilgi gösterdiği nikâh töreni nedeniyle kilisenin etrafında yoğun güvenlik önlemleri alındı. Halk nikâh merasimini kilisenin bitişindeki belediye binası salonuna kurulan televizyondan canlı olarak izledi.
 
NİKÂH SONRASI KUTLAMA
 
Nikâhtan bir gece önce Wolfgangshof'ta bir parti verildi. Davetliler nikâh sonrası ise Faber Castell Şatosu'ndaki kutlamaya katıldılar. 400'ü aşkın özel davetlinin katıldığı bu etkinlikte havai fişek gösterisi yapıldı.

Davetliler arasında Nürnberg Başkonsolosu Ece Öztürk Çil de vardı. Melisa Eliyeşil ile Charles von Faber Castell'in resmi nikâhı, 30 Eylül 2011'de Stein kasabası nikâh dairesinde kıyılmıştı.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com