168 kaçak yakalandı!

168 kaçak yakalandı!
Türkiye'de bulunmaları için yasal gerekleri karşılamayan ve sınırı yasa dışı yollardan geçmek isteyen toplam 168 kaçak şahıs yakalandı...

Türkiye'de bulunmaları için yasal gerekleri karşılamayan ve sınırı yasa dışı yollardan geçmek isteyen toplam 168 kaçak şahıs yakalandı.

Türkiye'de bulunmaları için yasal gerekleri karşılamayan ve sınırı yasa dışı yollardan geçmek isteyen toplam 168 kaçak şahıs yakalandı Türkiye'de bulunmaları için yasal gerekleri karşılamayan ve sınırı yasa dışı yollardan geçmek isteyen toplam 168 kaçak şahıs yakalandı.

Genelkurmay Başkanlığı internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Yunanistan sınırında Türkiye'den Yunanistan'a yasa dışı yollardan geçmeye çalışan 68 Myanmar, 19 Irak, 10 Pakistan, 9 Filistin, 4 Eritre, 4 Sri Lanka, 3 Afganistan ve 2 İran uyruklu olmak üzere toplam 119 şahıs ve Yunanistan'dan Türkiye'ye yasa dışı yollardan geçen 11 Myanmar uyruklu şahıs yakalandı.

Bu arada kolluk kuvvetlerince, Edirne ve Iğdır il merkezlerinde icra edilen önleyici tedbirler kapsamında yapılan kontrollerde, Türkiye'de bulunması için yasal gerekleri karşılamayan 19 Myanmar, 12 Pakistan ve 6 Somali uyruklu olmak üzere toplam 37 şahıs ele geçirildi.

Ayrıca Bulgaristan sınırında da Türkiye'den Bulgaristan'a yasa dışı yollardan geçmeye çalışan 1 Türk vatandaşı yakalandı. Yakalanan şahıslar hakkında yasal işlem başlatıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com