17 yaşında bir hamile ve 7 baba adayı

17 yaşında bir hamile ve 7 baba adayı
Osmaniye, Kadirli Devlet Hastanesi’nde, 3 ay önce, tedavi gören bir yakınına refakat eden H.S. (17), hastanede görevli doktor B.Ö., güvenlik elemanı M.D., Ş.Y., temizlik görevlisi A.İ., Ö.Ö., K.A. ve ambulans şoförü M.D.’yle cinsel ilişkiye girdi.
Olayı kimseye anlatamayan H.S., hamile olduğunu öğrenince, dün sabah kürtaj olmak için yine aynı hastaneye geldi. Doktorlar, evli olmayan ve ailesinden habersiz hastaneye gelen H.S.’nin yaşının küçük olması nedeniyle, polise haber verdi.
 
KORUMA ALTINA ALINDI
 
Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, H.S.’nin sorgusunun ardından 7 kişiyi gözaltına aldı. Koruma altına alınan H.S.’nin 2 aylık hamile olduğu saptandı.

Bebeğin babasının kim olduğunun belirlenmesi için, şüphelilere DNA testi yapılacak.
 
REFAKETÇİ KIZLA HASTANEDE İLİŞKİYE GİRDİĞİ İDDİA EDİLEN 7 KİŞİ SERBEST
 
Osmaniye’nin Kadirli İlçesi’ndeki devlet hastanesinde tedavi gören bir yakınına refakat eden 17 yaşındaki H.S. ile cinsel ilişkiye girdikleri iddiasıyla gözaltına alınan 1’i doktor 7 hastane çalışanı tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
 
İddiaya göre yaklaşık 3 ay önce Kadirli Devlet Hastanesi’nde tedavi gören bir yakınına refaket eden H.S., hastanede görevli doktor B.Ö., güvenlik elemanı M.D. ve Ş.Y., temizlik görevlisi A.İ., Ö.Ö. ve K.A. ile ambulans şoförü M.D.’yle cinsel ilişkiye girdi.

Olayı kimseye anlatamayan H.S. hamile olduğunu öğrenince dün sabah saatlerinde kürtaj olmak için aynı hastaneye geldi.

Kürtaj başvurusunu inceleyen görevli doktorlar, evli olmayan ve ailesinden habersiz hastaneye gelen H.S.’nin yaşının küçük olması nedeniyle polise haber verdi.
 
SAVCI SERBEST BIRAKTI
 
Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri de, genç kızın sorgusunun ardından dün öğle saatlerinde 7 kişiyi gözaltına aldı.

Koruma altına alınan H.S.’nin yapılan sağlık kontrolünde 2 aylık hamile olduğu saptanırken, bebeğin babasının kim olduğunun belirlenmesi amacıyla şüphelilerden DNA testi için kan örneği alındı.

Emniyette sorguları tamamlanan şüpheliler, Kadirli Adliyesi’ne sevk edildi.

Suçlamaları kabul etmeyen şüpheliler, Cumhuriyet Savcılığınca tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com