17 yaşındaki kıza 10 kişi tecavüz etti!

17 yaşındaki kıza 10 kişi tecavüz etti!
1 ay boyunca 17 yaşındaki kıza esrar vererek tecavüz ettiler!
Aydın'da yaşanan bu olay tüyler ürpetti. 17 yaşındaki Y.K anne babası ayrıldıktan sonra yetiştirme yurdunda kalmaya başladı. 25 Ağustos'ta izin alıp, annesi A.S.'nin yanına gitti. Annesinin yanında bir süre kalan genç kız bir arkadaşıyla buluşmak için annesinden izin alıp ortalıktan kayboldu. 
 
Kızının geri dönmemesi üzerine Y.K'nın annesi A.S polise başvurdu. Polisin yaptığı çalışmadan sonra 17 yaşındaki kızın en son olarak  Aydın'ın Umurlu Beldesi'nde görüldüğü öğrenildi. Y.K geçen Çarşamba günü buradaki bir çilek tarlasındaki barakada, bitkin bir halde bulundu.
 
Yaşı küçük olduğu için Çocuk Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edilen Y.K.'nın psikolog eşliğinde ifadesi alındı. Y.K., ifadesinde bir ay boyunca tanımadığı kişilerin kendisine esrar ve uyuşturucu hap içirerek tecavüz ettiğini söyledi. Bunun üzerine savcılık talimatıyla soruşturmayı derinleştiren polis, Y.K.'ya tecavüz ettikleri ileri sürülen E.M. (19), E.T. (19), N.F. (27), S.A. (31), Y.M. (24), G.İ. (19), M.B. (20), H.M. (20), G.Ö. (54) ve D.A.'yı (17) gözaltına aldı. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com