17 yaşındaki kıza zorla tecavüz iddiası

17 yaşındaki kıza zorla tecavüz iddiası
Eskişehir’de 17 yaşındaki bir kıza bıçak zoru ile tecavüz ettiği iddia edilen zanlının yargılanmasına başlandı.

Eskişehir’de 17 yaşındaki bir kıza bıçak zoru ile tecavüz ettiği iddia edilen zanlının yargılanmasına başlandı.

Eskişehir 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde 17 yaşındaki T.T.’ye bıçak zoru ile tecavüz ettiği ileri sürülen tutuklu sanık 18 yaşındaki Furkan G.’nin yargılanmasına başlandı. Duruşmada konuşan Furkan G. suçlamayı kabul etmedi. Sanık, olayı duruşmada şöyle anlattı;

"Olay gecesi T.T., ve Osman diye bir arkadaş ile T.T.’in kardeşi ile birlikte parkta oturuyorduk. Daha sonra T.T.’in kardeşi il Osman bakkala gitti. Bizim T.T. ile aramızda bir duygusal bağ vardı. İlk defa benimle ilişkiye girmedi. Daha önce başkaları ile ilişkiye girmiş. Ben bıçak çekmedim. Kendi rızası ile birlikte olduk. 8 aydır cezaevindeyim, tahliyemi istiyorum.”

Kendisinin tecavüze uğradığını ileri sürerek Furkan G.’den şikayetçi olan T.T. duruşmada şunları söyledi;
“Olay gecesi kardeşimle parkta oturuyordum. Yanımızda olan Osman ile kardeşim bakkala gitti. Furkan'ı ben mahalleden tanıyordum. Parkta dolaşırken harabe bir eve bıçak bıraktığını ve bıçağı alması gerektiğini söyleyerek, oraya gitmemiz gerektiğini söyledi. Eve girdiğimizde bana ekmek bıçağı şeklinde büyük bir bıçak çekti ve zorla ilişkiye girdi. Ben de ancak 1 ay sonra olayı aileme anlattı. Cezalandırılmasını istiyorum."

Mahkeme heyeti tecavüze uğradığı iddia edilen T.T.’nin Adli Tıp Kurumu’ndan ruh ve beden sağlığının bozulup bozulmadığına dair raporun beklenmesine karar verirken, tutuklu sanık Furkan G.’yi ise tahliye etti.(SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com