17 Yaşındaki Kızla Para Karşılığı Seks Skandalı

17 Yaşındaki Kızla Para Karşılığı Seks Skandalı
Çapkınlığı ile tanınan İtalya Başbakanı Berlusconi'nin yeni ortaya çıkan olayları ülkeyi sarstı.

Çapkınlığı ile tanınan İtalya Başbakanı Berlusconi'nin yeni ortaya çıkan olayları ülkeyi sarstı

Seks skandallarına adı karışmış İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin kaçak göçmen olan ve 18 yaşından küçük bir genç bir kızla para karşılığı cinsel ilişkiye girdiği öne sürüldü.

HEDİYE OLARAK 'NAKİT PARA'

Faslı olduğu belirtilen ve olay sırasında 18 yaşından küçük olduğu sanılan genç kız, İtalyan liderle Milano'nun dışındaki villasında ilişkiye girdiğini ve karşılığında 'hediye' olarak nakit para aldığını söyledi. İtalyan basını, iddia ile ilgili resmi bir soruşturma başlatılmasa da inceleme yapıldığını ve yeni bir seks skandalının kapıda olduğunu yazdı.

MODEL OLMAK İSTİYOR

Şimdi 18 yaşında olan ve adı sadece Ruby olarak açıklanan kız, Berlusconi'nin evinde geçen yıl ve baharda verilen partilere katıldığını, o zaman model olmaya ya da bir televizyon kanalında çalışmaya çalıştığını öne sürdü. Genç kızın, Lele Mora adlı işadamı tarafından Berlusconi'ye 'sunulduğu' iddia edilen model ve aktris olmak isteyen kadınlar arasında yer aldığı belirtiliyor.

İDDİALARDA ÇELİŞKİLER

Mora iddiaları başından beri reddederken, yetkililer kızın iddialarında yer yer çelişkiler olduğunu kaydetti.

İtalyan basınına göre, hikaye genç kızın Brezilyalı ev arkadaşıyla tartıştıktan sonra Milano'da yaşadığı daireden çıkmak zorunda kalmasının ardından ortaya çıktı. Polis tarafından durdurulan genç kızın oturma izni olmadığı anlaşıldı. Ancak kız polislere, başbakanı tanıdığını söyleyerek, ona hoşgörülü olmalarını istedi. Daha sonra da hikayesini anlattı. Savcılık olayla ilgili yorum yapmadı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com