171'inci Mağaza Kütahya'da

171'inci Mağaza Kütahya'da
Kiler Market 171. mağazasının açılışını dün Kütahya'nın Fatih Mahallesi'nde yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

Kiler Market 171. mağazasının açılışını dün Kütahya'nın Fatih Mahallesi'nde yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.
Fatih Mahallesi'nde bulunan Kiler Market Mağazası'nın açılış töreninde konuşan Kiler Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Kiler, marketin 1200 metre kare alana sahip olduğunu, markette 30 personelin çalıştığını bu çalışna personelin hepsinin Kütahyalı olduğunu ve marketin haftanın yedi günü 09:00-22:00 saatleri arasında Kütahyalılara hizmet vereceğini açıkladı.
Mağazada gıdadan, şarküteriye züccaciyeden, kozmetiğe kadar geniş ürün yelpazesi ve 6 kasa ile müşterilerine hizmet verdiklerini dile getiren Kiler, beyaz eşya ve mobilya gibi ürünlere mağazalarında yer vermediklerini söyledi.
Yaklaşık 2 ay sonra Kütahya'da ikinci mağazalarını da açmaya düşündüklerini belirten Kiler konuşmasını şöyle sürdürdü:
'Ben Bitlisliyim ama Kütahya'ya hizmet vermek bizim için büyük bir onurdur. Bu market Kütahyalıların marketidir. Kütahya'nın gelişmesi için marketimizde Kütahya'nın yerel ürünlerini bulundurmaya gayret edeceğiz. Hedefimiz Kütahya'da 4 tane Kiler Market Mağazası açmaktır. Bunun için çalışmalarımıza şimdiden başladık. Türkiye'de üretilen ürünlerin Türkler tarafından tüketiciye ulaştırılması taraftarıyız. Biz Türk üreticisinin ürettiği gıdaları tüketiciye ulaştırıyoruz. Eğer bizi dünyaya açacak yabancı şirketler olursa biz onlarla partnerlik yapabiliriz. Biz marketlerde üreticiden aldığımız imtiyazlı ürünleri tüketiciye sunuyoruz.'
Yapılan konuşmaların ardından okunan dualar eşliğinde Kiler Market'in açılış kurdelasını Kiler Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Kiler, Kütahya İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü Nazlı ve Kütahya AKP İl Başkanı Kamil Saraçoğlu birlikte kestiler.Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com