18 saatte iki kez binadan atlayıp ölmek istedi

18 saatte iki kez binadan atlayıp ölmek istedi
Kütahya'da işsiz olduğunu söyleyerek, 18 saat arayla yüksek katlı iki binaya çıkıp atlamak isteyen kişi polis tarafından ikna edildi.

Kütahya'da işsiz olduğunu söyleyerek, 18 saat arayla yüksek katlı iki binaya çıkıp atlamak isteyen kişi polis tarafından ikna edildi.

KÜTAHYA - Alınan bilgiye göre, Afyonkarahisar'da inşaatlarda çalıştığı ve cezaevinden yeni çıktığı belirtilen Muş'un Malazgirt ilçesi nüfusuna kayıtlı Reis A. (35), iş aramak için geldiği Kütahya'da, dün akşama doğru Atatürk Bulvarı'ndaki CHP İl Başkanlığının da bulunduğu 9 katlı binanın çatısına çıkıp atlayacağını söyledi.
Piyasaya 2 bin lira borcu bulunduğunu, parasızlıktan çocuklarına bakamadığı için eşinin kendisini terk ettiğini de ifade eden Reis A, polisin yaklaşık 45 dakika süren ikna çabası sonucu bulunduğu yerden indirilip hakkında işlem yapıldıktan sonra serbest bırakıldı.
Reis A, bundan 18 saat sonra bugün öğleye doğru Menderes Caddesi'nde bulunan 10 katlı binaya dış cephe yalıtımı için kurulan demir iskelenin 7'nci katı hizasına çıkıp yoldan geçenlere atlama tehdidinde bulundu.
Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, caddede güvenlik önlemi aldı. Apartman önünde bir ambulans hazır bekletilirken, itfaiye ekipleri ise atlama ihtimaline karşı yere havalı branda açtı. Çok sayıda vatandaş caddede toplanıp polisin ikna çabasını izledi, kimileri cep telefonlarıyla görüntüledi.
Polis tarafından yaklaşık iki saatte bulunduğu yerden indirilen Reis A, polis merkezine götürüldü.
Bu arada, bazı araç sürücüleri, kent trafiğinin yoğun olduğu yerlerden Menderes Bulvarı'nda trafiğin söz konusu olay nedeniyle aksamasına tepki gösterdi. Polisin ikna çabası sürerken apartmanın önünde iki aracın çarpışması sonucu maddi hasarlı trafik kazası da yaşandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com