19'luk Tecavüzcüden Fotoğraflı Şantaj!

19'luk Tecavüzcüden Fotoğraflı Şantaj!
Kocaeli'de 19 yaşındaki bir genç, tecavüz ettiği kızı annesinin görüntüleri ile tehdit etti..

Körfez İlçesi'nde 19 yaşındaki N.T., 35 yaşındaki B.S. ile tanışarak, bilgisayarına uygunsuz görüntülerini kaydettikten sonra, kızı G.S.'ye, "Bende annenin uygunsuz görüntüleri var" diye tehdit ederek tecavüz ettiği öne sürüldü. Olayı duyan kızın amcasının kızı Ö.S.'nin bunun üzerine N.T.'yi kaçırtarak, dayak attırdığı iddia edildi.

İNTERNETTE YAYMAKLA TEHDİT ETTİ
N.T. bir süre önce internetteki bir sosyal paylaşım sitesinde B.S. adlı kadınla tanıştıktan sonra iddiaya göre uygunsuz görüntülerini bilgisayarına kaydetti ve bu görüntüleri cep telefonuna aktardı. N.T. daha sonra B.S.'nin kızı 15 yaşındaki kızı G.S ile arkadaşlık kurdu. N.T., genç kıza elinde annesinin uygunsuz görüntülerinin elinde olduğunu söyleyerek bunları internette yaymakla tehdit ederken, arkadaşı 20 yaşındaki Ö.Ş.'nin evinde tecavüz etti. Ö.Ş. de, G.S. ile ilişkiye girmek istedi. Ancak, genç kız bunu reddedip olanları amcasının kızı 20 yaşındaki Ö.S.'ye anlattı. Ö.S. yanına 3 erkek arkadaşını alıp N.T.'ye randevu verdi. Ö.S., N.T.'yi arkadaşlarının yardımıyla zorla otomobile bindirip bir eve kapattıktan sonra dövdürdü. 4 kişi, yüzü kan içinde kalan ve cep telefonunu aldıkları N.T.'yi polise teslim etti.

N.T., kendisini kaçırıp döven ve cep telefonunu gaspettiğini öne sürdüğü 4 kişiden şikayetçi oldu. Bu ifadelerin ardından N.T. ile kendisine yardımcı olan arkadaşı Ö.Ş. 'tecavüz, şantaj, tecavüze teşebbüs ve yataklık' suçundan adliyeye sevkedildi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com