2 milyon ödüllü X Factor yarışması Türkiye'de!

2 milyon ödüllü X Factor yarışması Türkiye'de!
Kanal D'de yayınlanmaya başlayacak olan dünyaca ünlü şarkı yarışması X Factor'ün detayları belli olmaya başladı.

20'ye yakın ülkede yayınlanan ve Amerika'da popülaritesi en yüksek olan yarışma artık Türkiye'de. One Direction ve James Artur gibi yıldızları dünyaya kazandıran yarışmada birincinin ödülü 2 milyon olacak.

SEÇMELER BİNLERCE KİŞİNİN ÖNÜNDE YAPILACAK

'X Factor'ün konusunda uzman 4 kişilik jürisi, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar 'X Factor'e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecek.

STAR YAPACAK

'X Factor'ün jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak.  Finallerde 12 yetenekli yarışmacı; şarkılarını stüdyoda orkestra eşliğinde söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak. Kimin programa veda edeceği ise SMS’ler sonucunda belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. Porgramın finalinde ise yeni bir 'star' doğacak. (AAE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com