2 uçak piste geri döndü!

2 uçak piste geri döndü!
Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Beyrut, Anadolujet' in İstanbul-Sivas seferini yapan yolcu uçakları, kalkışlarına kısa bir süre kala teknik bir arıza nedeniy pistten geri döndü.
Edinilen bilgiye göre Türk Hava Yolları'nın TK-828 sefer sayılı İstanbul-Beyrut uçağında kalkışına kısa bir süre kala teknik bir arıza meydana geldi.

Atatürk Havalimanı'ndan 136 yolcusuyla 00.40'da kalkması gereken uçağın kaptan pilotları arızayı, Operasyon Kontrol Merkezi ile bağlantı kurarak bildirdi.

Uçak pistten, Turkish Teknik Hangarı'na çekilerek arızası giderildi. Bakımı yapılan uçak yaklaşık 1 saatlik geçikmenin ardından seferine devam etti. 
 
Öte yandan Anadolujet'in THY-2662 sefer İstanbul-Sivas seferini yapan uçağı da kalkışına kısa bir süre kala teknik bir arıza yaşayarak, hangara çekildi.

Atatürk Havalimanı'ndan 00.45'de, 136 yolcusu ile kalkması beklenen uçağın kaptan pilotları arızayı Operasyon Kontrol Merkezi'ne bildirdi.

Bu uçakta bakımının ardından sefere hazır hale getirilerek, yaklaşık 1 saatlik rötarın ardından seferine devam ederken, yaşanan arızalarla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com