20 gün önce şüphelenmiş!

20 gün önce şüphelenmiş!
Muhsin Yazıcığlu, uçak ve helikopterlerin uzaktan şüpheli düşüşlerini araştırıyormuş.

Şüpheli helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP'nin efsanevi lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nun, ölümünden 20 gün önce çok önemli bir rapor üzerinde çalışmaya başladığı ortaya çıktı.
 
Büyük Birlik Partisi'nin merhum genel başkanı Muhsin Yazıcoğlu'nun Türkiye'de büyük yankı uyandıran çok sayıda şüpheli kaza hakkında yakın çevresinden bilgi topladığı öğrenildi. Yazıcıoğlu'nun görüştüğü kişilerden özellikle uzaktan müdahele konusunda bilgi, rapor ve şüpheli kazaların derlemesini yaptığı belirtiliyor.
 
Türkiye Gazetesi'nin haberine göre; 15 Ekim'de piyasaya çıkacak olan "Ayyıldız Tim: Rüzgârın Efendileri" adlı kitabında bu konuda önemli bilgilerin olacağını söyleyen Araştırmacı Yazar İshak Telli şunları söyledi:

"Sayın Yazıcoğlu'nu vefatından 20 gün önce görüştüm. Merhum Yazıcıoğlu helikopter ve uçakların, hatta otomobillerin elektronik dalgalarla ele geçirilebilmesi, bunlara kaza yaptırılması, hatta düşürülmesi konularına çok ilgili ve bu konuda önemli bilgilere sahipti. Bu konuda yakın çevresinden sürekli bilgi topladığını biliyorum."
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com