20 Kişiyle Birlikte Oldular Bir de..

20 Kişiyle Birlikte Oldular Bir de..
20 kişiyle ilişkiye girmelerini sağladıkları hayat kadınlarını dövüp gasp ettiler...

Konya'da iki hayat kadını, kimlikleri henüz belirlenemeyen iki müşterisi tarafından Altınekin ilçesine götürüldükten sonra iddiaya göre toplam bin TL karşılığında 20 kişiyle ilişkiye girdi. Ardından iki müşteri kadınları Konya'ya getirdikten sonra kadınları dövüp, para ve cep telefonlarını gasp edip, sokağa atıp kaçtı.

34 yaşındaki M.D. ile 22 yaşındaki F.Ç.'yi iddiaya göre iki gün önce kimlikleri henüz belirlenemeyen iki müşterisi telefonla aradı. Ardından iki müşteri M.D. ve F.Ç.'yi otomobille Altınekin İlçesi'ne götürdü. İki kadın burada toplam bin TL karşılığında 20 kişiyle ilişkiye girdi. 2 kişi, M.D. ve F.Ç.'ye paralarını Konya'da vereceklerini belirtip, kadınları otomobille Konya'ya getirdi. Dün saat 04.00 sıralarında merkez Selçuklu İlçesi Musalla Bağları Eski Kunduracılar Sanayisi'ne geldiklerinde, M.D. ve F.Ç. paralarını istedi. Bunun üzerine iki kişi, otomobilin kapısını kilitleyip kadınları dövdü. Bu sırada F.Ç., çantasından cep telefonunu çıkararak polisi arayacağını söyledi. İki kişi daha sonra kadınların cep telefonlarını, kredi kartlarını ve yaklaşık 100 TL paralarını alıp, kadınları sanayi sitesinde sokak ortasına bırakıp kaçtı. İki kadın, yoldan geçenlerin cep telefonuyla durumu polise bildirdi. Saldırganlardan şikayetçi olan M.D. ve F.Ç. sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Konya Numune Hastanesi'ne getirildi. Ardından, ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

M.D.'nin polise verdiği ilk ifadesinde, "İki kişi bize müşteri bulduklarını söyleyerek, beni ve arkadaşım F.Ç.'yi Altınekin'e götürdü. Orada 20 kişiyle ilişkiye girdik. İlişkiye girdikten sonra da paramızı istedik. Bunun üzerine bize müşteri bulan iki kişi ilişki ücreti olan 1000 TL'yi kendilerinin vereceklerini söyledi. Beni ve arkadaşımı Konya'ya geri getirdi. Konya'ya geldiğimizde de otomobilin kapılarını kilitleyip bizi önce dövdüler sonra da gasp ettiler" dediği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com