"2010 varlık yılı olacak"

"2010 varlık yılı olacak"
Kütahya'nın Tavşanlı Kaymakamı Numan Hatipoğlu, 2010 yılında Tavşanlı'da çok önemli hizmetlerin yapılacağını kaydederek, yeni yılda OSB'deki çalışmaların hızlandırılacağını ve MOBESE sisteminin kurulması için gerekli tüm çalışmaları yapılacağ

Kütahya'nın Tavşanlı Kaymakamı Numan Hatipoğlu, 2010 yılında Tavşanlı'da çok önemli hizmetlerin yapılacağını kaydederek, yeni yılda OSB'deki çalışmaların hızlandırılacağını ve MOBESE sisteminin kurulması için gerekli tüm çalışmaları yapılacağını duyurdu.
Kütahya'nın Tavşanlı Kaymakamı Numan Hatipoğlu, 2010 yılında Tavşanlı'da çok önemli hizmetlerin yapılacağını kaydederek, yeni yılda OSB'deki çalışmaların hızlandırılacağını ve MOBESE sisteminin kurulması için gerekli tüm çalışmaları yapılacağını duyurdu.
Kaymakam Hatipoğlu, 2009 yılında KÖYDES projesi ile köylerdeki alt yapı sorunlarını giderildiğini anlatarak, yeni yılda da gerek KÖYDES gerekse İl Özel İdare'den gelen desteklerle köylerdeki vatandaşların daha varlıklı hale getirilmesi için çalışmalar yapılacağını kaydetti.
Hatipoğlu, 2009 yılı içerisinde eğitim alanında ilçedeki okul inşaatlarının hızlandığını ve bina güçlendirme çalışmalarını başlatıldığını belirterek, yeni yılda bu alanların tamamlanması için gayret gösterileceğini dile getirdi.
Hatipoğlu, yeni yılda Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla gelir getirici projelere ağırlık vereceklerini ifade ederek, bu yönde önemli çalışmaların yürütüleceğini belirtti.
Sağlık kapsamında Kütahya'da aile hekimliği uygulamasına geçileceğini hatırlatan Kaymakam Numan Hatipoğlu, bu noktada meydana gelebilecek problemlerin de rahatlıkla aşılabilmesi için çalışmalar yapılacağını ifade etti.
Kaymakam Hatipoğlu, 2010 yılında özürlü vatandaşlara yönelik çeşitli projelerin de gerçekleştirileceğinin altını çizdi.
Tavşanlı'nın yeni yılda MOBESE'ye kavuşması için ellerinden gelen gayreti sarfedeceklerini dile getiren Kaymakam Hatipoğlu, Tavşanlı'da yapılması gereken MOBESE çalışması pek çok yerden daha fazla noktaya hitap etmek durumunda. Bunun için kapsamlı bir çalışma yapmak gerekli. Maddi olarak yüksek miktara malolacak bir proje. İnşallah 2010'un ilk çeyreğinde MOBESE'yi hayata geçirmeye çalışacağız' dedi.
OSB'deki alt yapı çalışmalarının büyük bir kısmının da tamamlandığını kaydeden Hatipoğlu, sözlerini şöyle tamamlandı:
'OSB'de şu anda da elektrik inşaatı devam ediyor. Ülkemiz içinde bulunduğu sorunlardan kurtulduğu takdirde yeni yatırımcıların en fazla geleceği yerlerden birinin de burası olduğunu düşünüyoruz. Bu noktada ilçemizi cazibe merkezi haline getirebilmek için var gücümüzle çalışacağız. Arsa talepleri, söz konusu oldukça değerlendirilme yapılacak.'

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com