“2011 seçimlerinde birinci parti olacağız”

“2011 seçimlerinde birinci parti olacağız”
AK Parti İl Başkanlığı Tarafından düzenlenen Sivrihisar ilçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.

AK Parti İl Başkanlığı Tarafından düzenlenen Sivrihisar ilçe Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Murat Mercan, İl Başkan Vekili Süleyman Reyhan, Milletvekili Aday Adayı Salih Koca, İl Başkan Yardımcıları Battal Eryılmaz, Nevzat Önder, İl Yönetimden Yüksel Karav, Adem Gündüz, İl Gençlik Kollarından Sami Aydoğdu katılımı ile Sivrihisar İlçe Binasında yapıldı.
AK Parti İl Başkan Vekili Süleyman Reyhan, “Başbakanımızın bize öğrettiği en önemli husus şudur “Demokrasilerde seçilmek maharet değildir, seçmek maharettir. Seçmede başarı olduğu anda bir ülke aydınlık yarınlara çok daha farklı bir şekilde gider.” Biz 2011 Genel Seçimlerinde teşkilatımızın en hayırlı kararı vereceğine yürekten inanıyoruz. Aynı idealler, aynı gelecek hedefleri etrafında kenetlenmeyi teşkilatımız her zaman olduğu gibi bu seçimde de mutlaka başaracaktır. Bizler milletimizden aldığımız vekaleti, asaletle ve vakarla temsil edeceğiz. Hiçbir zaman oturduğumuz koltuklar bizi kendi zeminimizden yani milletimizden koparmayacaktır” dedi.
AK Parti Eskişehir Milletvekili ve Dış İşleri Komisyonu Başkanı Murat Mercan'da 2011 seçimlerinde AK Parti'nin Türkiye'nin ve Eskişehir'in birinci partisi olacağını söyledi. Mercan, “2011 seçimlerinde teşkilatın hissiyatı en güçlü şekilde temsil edilecektir. Salih Koca kardeşimiz bu süreçte teşkilat adına çok önemli çalışmalar yapmıştır. Talip olduğu yeni görevde de başarılı olacağına yürekten inanıyorum. Kendisi için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
AK Parti Eskişehir Milletvekili ve Dış İşleri Komisyonu Başkanı Murat Mercan'a teşekkür eden AK Parti Eski İl Başkanı ve Milletvekili Aday Adayı Salih Koca, “14 Ağustos 2001'de yürümeye başladığımız Ak yolda birçok dönemeçlerden geçtik. Bu yolculuk çetin ve zorlu bir yolculuktu. Sabır gerektiriyordu. Azim gerektiriyordu. Mücadele gerektiriyordu. Bu Ak yolda yürürken inancımızı hiç yitirmedik. Teşkilatımızla birlikte yürek yüreğe vererek Ak Partimizi zirveye taşıdık. Türkiye'yi 2023 vizyonuna taşımak için daha yapacağımız çok şey var. Yüreğimizi ortaya koyarak kat etmemiz gereken yollar var. 2011 seçimlerinde “ne zaman yorulacaklar” diye başarımızı kıskananların heveslerini boşa çıkarmak için el ele daha çok çalışmaya ihtiyacımız var. Teşkilat üyelerimizin, dostlarımın, ailemin ve sevgili Eskişehirlilerin teveccühü karşısında bu onurlu göreve talip oldum. Asla rehavete kapılmadan, Eskişehir için yapılması gereken her şeyi samimiyetle ve kararlılıkla yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın” diyerek teşkilattan helallik istedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com