"2011 Simav için atılım yılı olacak"

"2011 Simav için atılım yılı olacak"
Kütahya Simav Belediye Başkanı Kasım Karahan, yeni yılın gelişmekte olan şirin ilçesi için atılım yılı olacağını söyledi.2010 yılında Simav için güzel projelere imza atmaya çalıştıklarını belirten Başkan Kasım Karahan, birçok projenin açılışını yaptıklar

Kütahya Simav Belediye Başkanı Kasım Karahan, yeni yılın gelişmekte olan şirin ilçesi için atılım yılı olacağını söyledi.2010 yılında Simav için güzel projelere imza atmaya çalıştıklarını belirten Başkan Kasım Karahan, birçok projenin açılışını yaptıklarını yine bazı projelerinde temelini attıklarını belirtti.
2011 yılının İç Ege'nin 25 bin nüfuslu termal zengini ilçesi Simav için atılım yılı olacağını ifade eden Başkan Karahan, 'Yeni yılda Simav halkına yakışan hizmetleri yapmak için yine var gücümüzle çalışacağız. İlkbahar'da Kültür Sarayımızın temelinin atılmasıyla başlayacak yatırım maratonu jeotermal enerjinin Karakür, 101 Evler ve Esenevler Mahallesine ulaşmasıyla devam edecek. Bunun yanında şifalı sıcak suları ile ünlü Eynal Kaplıcalarımızda yeni tesisler, yeni yatırımlar hedefliyoruz. 2011'de Eynal Kaplıcalarımızı daha da güzelleştirmek ve ziyaretçi sayısını artırmayı planlıyoruz. Bu söylediklerimizin hayal olmadığını, yaşayan herkes görecek. Her geçen yıl Simav için biraz daha iyi olacak. Tüm halkımızdan bu yeni yılda dua etmesini ve bizlere destek olmasını istiyorum. Tüm hemşerilerimin yeni yıllarını kutluyor, sağlık, mutluluk, başarılar diliyorum.' dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com