2011'de Neler Olacak? İşte Cevabı...

2011'de Neler Olacak? İşte Cevabı...
2011'de ekonomik açıdan güzel günler geçireceğiz. CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun hastalanması ise Sol kanatta sıkıntı oluşturuyor...

KILIÇDAROĞLU HASTALANIYOR
2011 yılında 4 güneş ve 2 ay tutulması gerçekleşecek. Çok sayıda tutulma gerçekleşmesinin, geçtiğimiz dönemlerde negatif ve pozitif etkisi konuşulmuştur. Ancak bu yıl, ekonomik dalgalanma ve komşu ülkelerdeki çatışmalar konuşulacak. Astrolojik olarak önemli bir yıl olacak. Geçmişteki tutulmaların etkisi bazı zorlukları ortaya çıkaracak. 2011'de ilk üç aylık dönemde Dolar Euro'ya kıyasla önemli bir ilerleme gösterecek.

HAREKETLENME
Bu ilerleme ile dış piyasada hareketlenme olacak. Türkiye, Dünya ülkeleri arasında önemli bir noktada yer alacak. Ekonomik krizden Avrupa ülkelerine kıyasla daha az etkileneceği söylenebilir.

ESNAFA MÜJDE
Özellikle Yunanistan bu yönde yaşanacak zorluklarda birinci sırada. Almanya'daki sıkıntı Nisan'da etkili olacak. Türkiye'deki yatırım planlarına bakıldığında Dolar öncelikli olarak gündeme gelecek. Küçük esnaf hızlı ilerleme ile büyüme hedefini gerçekleştirecek. 2010 Ekim itibari ile 2011 Eylül'e kadar ülkede iyileşme görülürken aynı dönemler içinde hızlı bir ilerleme de bankalarda gündeme gelecek. Konut kredisi ve ihtiyaç kredisi bakımından zorluklar Haziran ayında hissedilmeye başlanacak. Büyük borçlanmalar nedeni ile ödeme zorluğu halk üzerinde yoğun etki oluşturacak.

HAKİMİYET...
Türkiye komşu ülkelerdeki sıcak gelişmeler nedeni ile çatışmanın içinde yer alacak. Müslüman ülkelerde güç birleştirme stratejisi 2011 sonlarında meydana gelecek. Devamındaki 4 yılda büyük hâkimiyet sağlayacak.

SUİKAST İHTİMALİ!
2011'de Türkiye'de politik değişimler olabileceği gibi, büyük sorumluluklar etki oluşturacak. Türkiye, her zamankinden farklı olarak fazlası ile konuşulan bir ülke olacak. Geçmişte önemli bir futbol adamı olan bir isim, siyasi konular ile konuşuluyor olacak. Genç nesil genel seçimlerde önemli rol üstlenecek... CHP'deki karmaşa devam ederken, Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun yaşayacağı sağlık problemleri nedeni ile sol kanatta seçim döneminde sıkıntılar gündeme gelecek. Sayın Recep Tayyip Erdoğan için önemli bir güçlenme gündeme gelecek. AK Parti tek parti gücü ile ön plana çıkıyor. Beklentinin üstünde bir oy oranı ile güçlendiği gözlenecek. Mart'ın ikinci haftasında siyasi liderlerden birinin yaşayacağı tatsız bir olay (suikast girişimi olabilir) sözkonusu olacak. Bu durumun devamında birçok kapalı kalan konular açıklık kazanmaya başlayacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com