2011'in ilk MOBESE görüntüleri

2011'in ilk MOBESE görüntüleri
KENTTE MEYDANA GELEN 4 AYRI KAZA, MOBESE KAMERALARI TARAFINDAN KAYDEDİLİRKEN, KAZALARIN BİRİ KIRMIZI IŞIK İHLALİ, İKİSİ SİNYALİZASYONUN ÇALIŞMAMASI SONUCU MEYDANA GELDİ KENTTE MEYDANA GELEN 4 AYRI KAZA, MOBESE KAMERALARI TARAFINDAN KAYDEDİLİRKEN, KAZALA

KENTTE MEYDANA GELEN 4 AYRI KAZA, MOBESE KAMERALARI TARAFINDAN KAYDEDİLİRKEN, KAZALARIN BİRİ KIRMIZI IŞIK İHLALİ, İKİSİ SİNYALİZASYONUN ÇALIŞMAMASI SONUCU MEYDANA GELDİ

Afyonkarahisar'da 2011 yılının ilk MOBESE görüntülerinde 4 ayrı kaza dikkat çekti.
Kameralara yansıyan ilk kaza Adliye Kavşağı'nda kırmızı ışık ihlali sonucu meydana geldi. Kırmızı ışık ihlali yapan bir otomobile, yeşil ışıkta geçiş hakkını kullanan bir başka otomobil çarptı. Kazada çarpmanın etkisi ile sürüklenen otomobil yol kenarında bulunan duvara çarparak durabilirken, şans eseri yaralanan olmadı.
MOBESE kameralarına yansıyan iki kaza ise Fatih Kavşağı'nda sinyalizasyonun çalışmadığı sırada meydana geldi. İlk kazada seyir halinde olan bir kamyonete, bir minibüs çarparken, yine aynı kavşakta sinyalizasyon çalışmadığı için kavşaktan dönen bir otomobile bir başka otomobil çarpt.ı Her iki kazada da araçta bulunanlar şans eseri yara almadan kurtuldu.
Dördüncü kaza ise Kurtuluş Caddesi üzerinde meydana geldi. MOBESE kameraları tarafından saniye saniye kaydedilen kazada, seyir halinde olan bir motosiklete dikkatsiz bir yaya çarptı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com