2013'ün hayal kırıklığı yaratan dizileri

2013'ün hayal kırıklığı yaratan dizileri
Büyük bütçeler, tanınmış isimler ve medya devlerinin desteği ile yola çıktılar ama seyircinin sınavında çakıldılar.Bu sezonun hayal kırıklığı yaratan 9 dizisi olmayı başardılar.

2013 yılını geride bırakırken, Televizyon dünyasında olup bitene bir göz atalım dedik...

TV kanallarının milyonlarca lira harcadığı ancak reytinglerde yere çakılan dokuz diziyi sizin için derledik. İşte 2013'te umduğunu bulamayan o yapımlar:

1-KAYIP-KANAL D : Kanal D’nin ön gösterim yaparak çok güvendiği yapım önce cuma günü Medcezir‘e ve Karagül’e kafa tutmaya çalışan,sonra 1 hafta cumartesi denenip pazartesiye alınan dizisi…Çok büyük bir ümitle yayınlansa da ; tam bir hayal kırıklığı oldu.2-HUZUR SOKAĞI-ATV : Huzur Sokağı’nı düşüşte olarak ele almayı düşündüm... Ama onların ki düşüş değil bildiğiniz çöküş oldu. Cumanın kralı iken zamanla sıradan bir hal aldılar. Ayrıca dizinin izleyicisi diziden sıkıldı. Konunun da saçmalaması cabası... İşleri zor.3-FATİH-KANAL D : O kadar büyük ve şaşalı tanıtımlarıyla merak uyandırılmaya çalışılan ama sadece 5 bölüm dayanan dizisi.. Hedef çok büyüktü..Çok büyük bir fiyasko oldu..Kaba tabirle elde patladı..Bitti gitti..4-LALE DEVRİ-FOX : Geçtiğimiz sene cumartesinin liderlerinden olan Lale Devri sezonun en çok saçmalayan dizisi..İzleyiciye gına geldi.. Bitse de kurtulsak deniliyor.5-UMUTSUZ EV KADINLARI-FOX : Aslında o kadarda kötü değillerdi..Büyük bir iddialıyla başladıkları Kanal D’den ”kaçarak” FOX’a geçtiler.. Ama ne yaparsa yapsın ne uzuyor ne kısalıyor.. Bu sene bitiş kesin gibi. 6-AŞKIN BEDELİ-STAR : Star’ın günlük dizisi..Bir türlü iyi izleyici alamıyor..Ne yapsa olmuyor.7-GÖRÜŞ GÜNÜ KADINLARI-FOX : FOX’un en büyük hayal kırıklığı.. Pazartesi günleri olmadı..Cumaya alındı gene olmadı..Sonunda final yaptı ve sessiz sedasız bitti.
8-TATAR RAMAZAN-ATV : Geçen sene iyilerdi. Ama bu sene onlar da Huzur Sokağı gibi düştüler. Önce Pazar 20.00'ye alındı. Şimdi ise 22.00'ye atıldılar.
9-BEN ONU ÇOK SEVDİM-ATV : Oyunculuğuna hayran bırakan Mehmet Aslantuğ‘un ne yapsa olmayan dizisi. Adnan Menderes dönemini anlatan dizi bir türlü izlenmiyor. Nereye koyarsan koy bekleneni veremiyor.(DSE)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com