2014 yerel seçim sonuçlar

2014 yerel seçim sonuçlar
Resmi olmayan sonuçlara göre, Afyonkarahisar merkez ve ilçelere bağlı belde belediye başkanları belli oldu

AFYONKARAHİSAR (AA) - Resmi olmayan sonuçlara göre, Afyonkarahisar merkez ve ilçelere bağlı belde belediye başkanları belli oldu. Afyonkarahisar merkez ve ilçelere bağlı 29 belde de AK Parti'nin, 8 beldede MHP'nin, birer belde de Millet Partisi ve Demokrat Parti'nin adayları sandıktan birinci çıktı.

Afyonkarahisar merkeze bağlı Beyyazı beldesinde, Emek Partisi ve Demokrat Parti'nin oyları eşit çıktığı için Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) vereceği kararla belediye başkanı belirlenecek. 

Resmi olmayan sonuçlara göre, Afyonkarahisar merkez ve ilçelerine bağlı belde belediye başkanlığını şu isimler kazandı:

Beyyazı: (Emek Partisi'nin adayı Hasan Koçak ile Demokrat Partisi'nin adayı Asım Altıntaş'ın oyları eşit-YSK karar verecek)

Büyükkalecik : Mustafa Çıngırak (Millet Partisi)

Çayırbağ: Yakup Çam (AK Parti)

Çıkrık: Lokman Çetinaktı (MHP)

Değirmenayvalı: Adem Çavdar (AK Parti)

Erkmen: Memduh Kuş (AK Parti)

Fethibey: Mustafa Özdemir (MHP)

Gebeceler: Hüseyin Toğulluk (AK Parti)

Işıklar: Erol Özağıl (MHP)

Nuribey: Hazım Kaya (AK Parti)

Salar: Cengiz Taşpınar (AK Parti)

Susuz: Cengiz Yıldız (AK Parti)

Sülün: İhsan Keskin (AK Parti)

Sülümenli: İbrahim Eroğul (AK Parti)

Dişli: Süreyya Güvenir (AK Parti)

Özburun: Asım Kızılaslan (AK Parti)

Karamıkkaracaören: Muhterem Algül (MHP)

Pazarağaç: Adem Bulut (MHP)

Kocaöz: İbrahim Nal (MHP)

Haydarlı: Kadir Öcel (AK Parti)

Tatarlı: Ramazan Gümüş (AK Parti)

Davulga: Salih Gündoğan (AK Parti)

Kayıhan: Ömer Şahin (MHP)

Yaylabağı: Niyazi Akgedik (AK Parti)

Seydiler: İbrahim Akkaya (AK Parti)

Akharım: Eşref Ünsal (DP)

Ahmetpaşa: Osman Geyik (AK Parti)

Akören: Mustafa Duymuş (AK Parti)

Düzağaç: Muammer Işıklı (AK Parti)

Kılıçarslan: Arif Yılmaz (AK Parti)

Kırka: Zekeriya Uygan (AK Parti)

Küçükhüyük: Vedat Kocatürk (AK Parti)

Serban: Abdurrahim Aktoprak (AK Parti)

Taşoluk: Murat Öner (AK Parti)

Tınaztepe: Adem Yetişkin (AK Parti)

Dereçine: Aykut Okumuş (MHP)

Yeşilçiftlik: Şemsettin Kol (AK Parti)

Karaadilli: Ahmet Yaman (AK Parti)

Döğer: Ahmet Ulu (AK Parti)

Gazlıgöl: Selahattin Keskin (AK Parti)

 

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
  • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
  • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
  • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
  • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
  • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
  • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
  • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
  • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
  • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
  • Çok Okunanlar
      Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
      Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
      E-Posta: info@sansursuzhaber.com