2014 yerel seçim sonuçları

2014 yerel seçim sonuçları
Elazığ Belediye Başkanlığını resmi olmayan sonuçlara göre kazandığı açıklanan AK Parti adayı Mücahit Yanılmaz: "Bugün Elazığlı 'ben sevgiden, huzurdan, muhabbetten, çalışmaktan, icraattan yanayım' dedi ve sandıklardan patlatırcasına AK Parti çıktı"

ELAZIĞ (AA) - Elazığ Belediye Başkanlığını resmi olmayan sonuçlara göre kazandığı açıklanan AK Parti adayı Mücahit Yanılmaz, "Bugün Elazığlı 'ben sevgiden, huzurdan, muhabbetten, çalışmaktan, icraattan yanayım' dedi ve sandıklardan patlatırcasına AK Parti çıktı" dedi.

Postane Meydanı'nda partililere hitap eden Yanılmaz, Elazığ'da seçim sonuçlarının AK Parti için büyük bir zaferle sonuçlandığını ve önlerindeki süreçte kendilerine büyük bir sorumluluk yüklendiğini söyledi.

Halkın teveccühüne layık olmaya çalışacaklarını belirten Yanılmaz, seçim sonuçlarının ülkeye hayırlar getirmesini dileyerek, "Bugün Elazığlı, 'ben sevgiden, huzurdan, muhabbetten, çalışmaktan, icraattan yanayım' dedi ve sandıklardan patlatırcasına AK Parti çıktı. Bugün sevgiyi ve muhabbeti Elazığ'a yaymanın günüdür. Bugün Elazığ'da tarih yeniden yazılıyor" diye konuştu.

Cumhuriyet tarihinde çok partili hayata geçilmesinden bu yana Elazığ'ın ilk defa en yüksek oy oranıyla belediye başkanını seçtiğini ifade eden Yanılmaz, "Hiç kimseyi ayırmayacağız, ötekileştirmeyeceğiz. Bütün Elazığlılara, hangi dinden, ırktan, mezhepten olursa olsun, bütün kardeşlerimize kucağımızı açacağız, hizmetleri paydaş yapacağız. Birlikte yürüyeceğiz, Elazığ'ı büyüteceğiz, zenginleştireceğiz ve güzelleştireceğiz inşallah" dedi.

Belediye çalışmalarında şeffaf olacaklarını ve Elazığ'ın bir tek kuruşunu israf etmeyeceklerini belirten Yanılmaz, ülkenin geleceğinin gençlerin elinde olduğunu vurgulayarak, tüm çalışmalarında gençlerle beraber olacaklarını ve kentteki engelli vatandaşları da unutmayarak onlar için Elazığ'ı engelsiz bir şehir yapacaklarını dile getirdi. 

Seçim çalışmaları boyunca kendilerine gönülden destek veren herkese teşekkür eden Yanılmaz, "Sizler, Türkiye'ye Elazığ'dan müthiş bir ses vererek başta Başbakanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a 'İşte Elazığ' ve 'İşte Gakgoşlar' dediniz. Onun yol arkadaşlarına ve Meclis'teki yoğun çalışmalarından fırsat buldukça Elazığ'a gelerek bizlere destek veren milletvekillerimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Kaynağı
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Mersin İdmanyurdulu futbolcuların idmana çıkmaması23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Brezilyada taraftarlara gözaltı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • 12 bin yıl öncesinin taş işçiliğini öğreniyorlar23 Şubat 2015 Pazartesi 15:28
 • Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: (1)23 Şubat 2015 Pazartesi 15:23
 • Çavuşoğlunun telefon diplomasisi sürüyor23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Ukraynadaki gelişmeler23 Şubat 2015 Pazartesi 15:18
 • Karşıyakada Yusuf Şimşek görevinden istifa etti23 Şubat 2015 Pazartesi 15:13
 • Meteorolojiden çok kuvvetli yağış ve denizlerde fırtına uyarısı23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Fabrika işçilerinden eylem23 Şubat 2015 Pazartesi 15:03
 • Sinopta MERS virüsü şüphesi23 Şubat 2015 Pazartesi 14:58
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com