''2023 Hedeflerini gerçekçi buluyoruz''

''2023 Hedeflerini gerçekçi buluyoruz''
Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KÜTSO) Başkanı Nafi Güral, Türkiye'nin 2023 yılı hedeflerini gerçekçi bulduklarını bildirdi. Güral, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye'nin 2023 yılı hedeflerinin, onlarca yıl önce başlanması gereken bir hayalin bu

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KÜTSO) Başkanı Nafi Güral, Türkiye'nin 2023 yılı hedeflerini gerçekçi bulduklarını bildirdi.
Güral, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye'nin 2023 yılı hedeflerinin, onlarca yıl önce başlanması gereken bir hayalin bu günlerde başlatılacak olması anlamında değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.
''Büyük düşünenler ancak büyük işler becerebilir'' özdeyişi onlarca yıl önce benimsenmiş olsaydı, Türkiye'nin bugün bulunduğu yerden çok daha iyi yerlerde olmasının mümkün olabileceğini ifade eden Güral, şunları kaydetti:
''2023 hedeflerini gerçekçi buluyoruz. Türkiye bu hedeflere ulaşacak bilgi, beceri, tecrübe ve sermayeye sahip bir ülkedir. Tabi ki, özel sektör olarak ekonomik konularda üstümüze düşecek görevleri başarı ile tamamlayacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Bu hedefler aynı zamanda yeni sektörler doğmasında, dolayısıyla halen Türkiye'de bulunmayan teknoloji ve üretim tesislerinin meydana gelmesinde belirleyici rol oynayacaktır. Özel sektör hazırlıklarına başlamıştır. 'Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır' sözlerini laf değil icraat olarak hayata geçirmiş tüm paydaşlar el ele vererek 2023 hedeflerini yakalayacak ve yeni hedeflere yelken açacaklardır.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com