“2023'ün Türkiye'sini planlıyoruz”

“2023'ün Türkiye'sini planlıyoruz”
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Kütahya'yı temsil etmek maksadıyla, Ahmet Sami Kutlu Ak Partiden aday adaylığını açıkladı. Ak Parti il başkanlığında gerçekleşen basın toplantısında, Kütahya halkını seslenen Kutlu 'Durmak Yok Yola Devam&

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Kütahya'yı temsil etmek maksadıyla, Ahmet Sami Kutlu Ak Partiden aday adaylığını açıkladı. Ak Parti il başkanlığında gerçekleşen basın toplantısında, Kütahya halkını seslenen Kutlu 'Durmak Yok Yola Devam' sloganını kullandı.
AK Partiden aday adaylığını açıklayan Ahmet Sami Kutlu basın toplantısında, şu noktalara dikkat çektti:
“Sayın başbakanımız liderliğinde ülkemizin 2023 yılını hedef alan bir program yapılmaktadır.2023 Türkiye sinde ihracat 500 milyar dolara ulaşacaktır. Kişi başına düşen milli gelir 30 bin dolar olarak hedeflenmektedir. Şu anda dünyanın 17.büyük ekonomisi olan ülkemiz, dünyanın ilk 5 ekonomisi içinde olacaktır. Bu gelişmeye paralel olarak şehrimiz, inşallah büyük şehir statüsüne kavuşacak, istihdamın artırıldığı, imar ve şehircilik faaliyetlerinin batılı standartlarda tamamlandığı, komşu illerle ve ilçeleriyle bölünmüş yollarının bitirildiği, termal turizm yatırımlarıyla ülkemizin termal başkenti görünümüne kavuştuğu, bölgesinin gelişmiş ve örnek bir şehri olacaktır. Bu hedeflerimiz için , durmak yok yola devam diyoruz. Bu gaye doğrultusunda yaşadığımız şehre ve milletine sorumluluğunun tezahürü olarak, büyüklerimizle ve dostlarımızla yaptığımız istişare ve değerlendirmeler sonunda, 12 Haziran 2011 milletvekili genel seçimlerinde ak parti Kütahya milletvekili aday adayı olarak hizmet yarışına talip olduğumu sizlere arz ediyorum. Bu anlamda başta teşkilatımız olmak üzere kıymetli hemşerilerimizin dua ve desteğini istirham ediyorum. Seçimlerin partimize, şehrimize ve ülkemize hayırlara vesile olması temennisiyle, hepinize en derin saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum” açıklamalarında bulundu.

www.akisgazetesi.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com