22 Mayıs'a Kadar Süre Verdiler!

22 Mayıs'a Kadar Süre Verdiler!
MHP'deki kaset skandallarından sonra sıra Ak Parti'de mi?

elmahaber

MHP'lilerin seks kasetlerini yayınlayarak partide deprem yaratan Farklıülkücülük isimli internet sitesinin ardından, bu kez benzer bir isimle kurulan Farkliullkucu adlı internet sitesi AK Parti'yi hedef aldı.

Devlet Bahçeli'nin arkasında olduklarını, kendisine destek olacaklarnı ve MHP'ye karşı düzenlenen oyunları ortaya çıkarmak amacıyla hareket ettiklerini açıklayan site AK Partili bakan ve milletvekilleri ile ilgili şok iddialarda bulundu. Sitede yapılan açıklamada "Nikahsız eşten çocuk sahibi olan AK Partili kim?", "TOKİ'den ev alan çapkın milletvekilleri kim?" diye soruldu. Bu kişilerin açıklanmasını isteyen site, aksi takdirde bu kişileri kendilerinin açıklayacağını iddia etti.

MHP'deki depreme sebep olan site ile isim benzerliğinin yanısıra tasarım olarak da neredeyse bire bir benzerlikte kurulmuş olan bu site, bazı medya gruplarını 'yalakalık' ile suçladığı gibi de Ak Parti hakkında da sayısız suçlamalarda bulunuyor.

Sitede daha önce kasetleri çıkan MHP'li vekiller hakkındaki başlıklarda ise skandal ile ilgili bir bilgi yer almazken yine Ak Parti hakkında suçlamalara yer veriliyor.

İlkinin aksine profesyonellikten uzak ve 'çakma' olarak tabir edilen bir site olması itibariyle de birçok soru işaretinini birlikte barındıran bu eylemin ne kadar gerçek ne kadar doğrulardan uzak olduğu tabi ki 22 Mayıs günü ortaya çıkacak.

SİTEDEN YAPILAN TEHDİT DOLU AÇIKLAMA ŞÖYLE;

NİKAHSIZ EŞTEN (SEKRETERİNDEN) ÇOCUĞU OLAN AKP Lİ BAKAN KİM.. ?
TOKİDEN 1+1 DAİRE ALAN MİLLETVEKİLLERİ KALABALIK AİLELERİNİZİ ORAYA YERLEŞTİRMEK İÇİNMİ… METRESLERİNİZLE ZAMAN GEÇİRMEK İÇİNMİ ALDINIZ..
TOKİDEN 1+1 DAİRE ALAN ÇAPKIN MİLLETVEKİLLERİ KİM..?

BU KİŞİLERİ HALA BAKAN KOLTUKLARINA MI OTURTACAKSINIZ YOKSA PARTİDEN İHRAÇMI EDECEKSİNİZ.?

BU KİŞİLERİ EN YAKIN SÜREDE AÇIKLAMAZSANIZ BİZLER AÇIKLAYACAĞIZ. SÖZ SİZDE SYN ERDOĞAN..!!!! BU HALKIN BAKANI OLAN KİŞİLERİN HAYATLARININDA ÖRNEK OLMASI GEREKİR.. SİZDE ÖRNEK İNSAN OLDUĞUNUZU GÖSTERİN… PARTİDEN BİZ AÇIKLAMADAN İHRAÇ EDİN!

22 MAYIS SAAT 23;00 KADAR AÇIKLAMA BEKLİYORUZ. !


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com