23 milyon dolarlık yalanlama

23 milyon dolarlık yalanlama
Galatasaray Kulübü, resmi sitesinden bir açıklama yayınladı...

Sezon başında teknik direktör Fatih Terim'in isteğiyle görevden alınan kulüp doktorlarından Burak Kunduracıoğlu ve ekibini Ordu deplasmanı öncesi yeniden geri döndüren Adnan Öztürk, teknik adamın göreve getirdiği Sarper Çetinkaya'nın ise kulüple ilişkisinin kesilmesini istediğine yönelik, Habertürk Gazetesi'nde yer alan haber Galatasaray resmi sitesinden yalanlandı.

Sarı kırmızılı kulübün resmi site aracılığıyla yaptığı açıklama şu şekilde:
 
"Bugün Habertürk gazetesinin spor ekinde, ön sayfada “Galatasaray'da 23 milyon dolarlık küçük bir kriz!” manşetiyle ve beşinci sayfada “Sağlık Sorunu” başlığıyla yayınlanan haber ve devamındaki yorum ve analizlerin, gerçekle uzaktan yakından ilgisi yoktur.
 
Aynı gazetede aynı şahıs tarafından sürekli olarak üretilen bu senaryoların ne amaçla üretildiği hepimizin malumudur.
 
Galatasaray Spor Kulübü"Sezon başında teknik direktör Fatih Terim'in isteğiyle görevden alınan kulüp doktorlarından Burak Kunduracıoğlu ve ekibini Ordu deplasmanı öncesi yeniden geri döndüren Adnan Öztürk, teknik adamın göreve getirdiği Sarper Çetinkaya'nın ise kulüple ilişkisinin kesilmesini istediğine yönelik, Habertürk Gazetesi'nde yer alan haber Galatasaray resmi sitesinden yalanlandı. (EME)
 
 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com