23 Nisan’a ödüllü kutlama

23 Nisan’a ödüllü kutlama
Kütahya Simav’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını izlemek üzere Akbaldır Stadyumuna gelen vatandaşlar sürpriz ödüller kazandı.

Kütahya Simav’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını izlemek üzere Akbaldır Stadyumuna gelen vatandaşlar sürpriz ödüller kazandı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kütahya Simav’da bu yıl değişik etkinliklere sahne oldu.
Törenleri izlemek üzere Akbaldır Stadyumuna gelen çoluk çocuk herkese Kaymakamlık tarafından içerisinde kura numarası yazılı birer çikolata ikram edildi.
Törenler devam edilirken kuralar çekildi. Ödül kazananların isimleri törenler esnasında anons edildi.
En büyük ödül olan Bin TL değerindeki dizüstü bilgisayar Lara Nisa Ergün isimli 4 yaşındaki kız çocuğuna çıktı.
Dizüstü bilgisayarını babası polis memuru Rifat Ergün ve annesinin yardımı ile Kaymakam Yüksel Ünal’dan teslim alan minik Lara, bilgisayarı kullanmak üzere şimdilik ablansa teslim edeceğini, büyüdükten sonra da kendisi kullanacağını söyledi.
Dizüstü bilgisayarın sahibi Lara Nisa Ergün’ün polis babası Kemal Ergin, “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle verilen resmi tatilimizi geçirmek üzere Simav’a yakınlarımızı ziyarete gelmiştik. Burada törenleri izlerken diz üstü bilgisayar kazanmamız bizleri mutlu etti” dedi.
Kazandıkları bilgisayar ve ödüllü 23 Nisan Bayramını unutmalarının mümkün olmadığını dile getiren Ergün, “Kazandığımız ödülün maddi durumu bizim için önemli değil. Ancak manevi değeri çok önemli. Simav’da Simavlıları da bir daha unutmamız mümkün değil” dedi.(ERK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com