25 Aralık, Yolsuzluk Operasyonu'nda Bir İlk

25 Aralık, Yolsuzluk Operasyonu'nda Bir İlk
25 Aralık Operasyonu'nda davaya bakan savcıların emniyet mensuplarına emir vermesine rağmen gözaltı yerine getirilmemişti.Ardından davaya bakan savcılar görevden alınmıştı.Operasyon sonrası yeni gelişmler yaşanıyor.İddiaya göre sanıklar gizli gizli ifade

25 Aralık Operasyonu'nda davaya bakan savcı 41 kişi hakkında tutuklama kararı çıkartılmıştı;ama polisler gözaltı operasyonunu gerçekleştirmemişti.

Aljazeera'nın haberine göre, iki avukatıyla birlikte saat 11.00'de adliyeye gelen Bağcı, ilk olarak terör savcılarının bulunduğu 7. kata çıktı. Ancak soruşturma savcılarının, sorumlu başsavcı vekili Oğuzhan Atamtürk Uyar'ın odasının bulunduğu 4. katta çalıştığı iletildi. Bağcı ve avukatları daha sonra 4. kata indi. Bağcı, burada soruşturma savcılarına yaklaşık 45 dakika ifade verdi.Odatv'nin edindiği bilgilere göre 41 kişilik listede Hasan Bağcı dışında birçok işadamı da gizlice ifade verdi.

O LİSTEDE BİLAL ERDOĞAN DA VAR

Savcı Muammer Akkaş tarafından yürütülen 'yolsuzluk ve suç örgütü' soruşturmasında Başbakan Erdoğan 'ın oğlu Bilal Erdoğan da şüpheli olarak yer almakta.(MCE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com