28 Şubat'ta sivil dalga!

28 Şubat'ta sivil dalga!
3 eski YÖK Yönetim kurulu üyesi gözaltına alındı. Kemal Gürüz ise aranıyor.
Ankara Özel Yetkili Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen 28 Şubat soruşturması kapsamında YÖK eski Başkanı Kemal Gürüz ile 3 eski yönetim kurulu üyesi hakkında gözaltı kararı alındı. 
 
Ankara Terörle Mücadele Şube ekipleri, hakkında gözaltı kararı bulunan Kemal Gürüz ile yine adresi Ankara'da görülen YÖK eski Yönetim Kurulu üyesi Sedat Arıtürk'ü adreslerinde bulamazken, Kenan Deniz ve Erdoğan Özmen ise İstanbul'da gözaltına alındı.
 
28 Şubat soruşturması kapsamında YÖK eski başkanı Kemal Gürüz ile o dönemde yönetim kurulu üyesi olan Kenan Deniz, Sedat Arıtürk ve Erdoğan Özmen hakkında arama ve gözaltı kararı çıkartıldı. Ankara Terörle Mücadele Şube ekipleri, adresleri Ankara'da görülen eski YÖK Başkanı Kemal Gürüz ile yönetim kurulu üyesi Sedat Arıtürk'ü belirlenen adreslerinde bulamadı. Gürüz ve Arıtürk ile ilgili aramalar sürdürülüyor.
 
Şoruşturma kapsamında gözaltı kararı bulunan eski yönetim kurulu üyeleri Kenan Deniz ile Erdoğan Özmen ise İstanbul'daki adreslerinde yapılan aramaların ardından gözaltına alındığı öğrenildi. Deniz ve Özmen'in işlemlerin ardından Ankara'ya gönderileceği belirtildi. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com