3 Arkadaşıyla Bir Olup Sevgilisini Katletti!

3 Arkadaşıyla Bir Olup Sevgilisini Katletti!
Hastane önünde cesedi bulunan ve kolunda iğne izleri olan kadının 3 ev arkadaşı tutuklandı. Polis, sevgilinin peşinde.

Muğla'nın Milas İlçesi'ndeki 75. Yıl Devlet Hastanesi önündeki otobüs durağı yakınında önceki gün cesedi bulunan, üzerinde çok sayıda şırınga izi olan Emine Aygün (25) olayıyla ilgili sır perdesi aralanmaya başladı.

155 Polis İmdat'ı aramış Polis, olayın meydana geldiği saatlerde 155 Polis İmdat hattını 2 kez arayan kişinin önce “Bayanı götürüyorlar”, sonra “Bayanı götürdüler, ne yapacaklarını bilmiyorum” dediğini belirledi.

İhbarda bulunan kişinin Mustafa K. (30) olduğu tespit edildi. Polis, cezaevinden bir gün önce çıktığı belirlenen şüphelinin kaldığı eve gitti.

Arabaya bindik, kaçtı
Kapısı kırık evde, barda çalışan ve cesedi bulunan Emine Aygün'ün de yaşadığı anlaşıldı. Polis, genç kadının elbiselerindeki ıslak sıvının evdeki bir yatakta da olduğunu fark etti. Ayrıca yatakta Aygün'ün saç tellerine rastlandı. Aygün'ün ev arkadaşları 21 yaşındaki B.K., 17 yaşındaki G.Ç. ve 18 yaşındaki S.K., Mustafa K.'nin Aygün'ün erkek arkadaşı olduğunu, bütün gün birlikte olduklarını, akşam bardan birlikte ayrıldıklarını belirterek, şöyle dediler: “Gece yarısı eve gittiğimizde Emine'nin hareketsiz yattığını fark ettik. Mustafa K., 'Fazla alkol aldığı için bayıldı' dedi. Daha sonra kendisini hastaneye götürmeye karar verdik. Emine'yi otomobile bindirdiğimiz sırada Mustafa kaçtı. Yoldayken öldüğünü anlayıp hastane önüne bırakıp uzaklaştık.” Ev arkadaşları tutuklanırken Mustafa K. aranıyor.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com