3 Bant Bilardo Müsabakaları Yapıldı

3 Bant Bilardo Müsabakaları Yapıldı
Kütahya Bilardo Milli Temsilciliği'nin faaliyet programı doğrultusunda bu yıl 15'incisi düzenlenen Gençlik Spor Kupası 3 Bant Bilardo müsabakaları Kütahya Şampiyonası 24-28 Ekim tarihleri arasında Akademi Bilardo spor salonunda 24 sporcunun katılımı i

Kütahya Bilardo Milli Temsilciliği'nin faaliyet programı doğrultusunda bu yıl 15'incisi düzenlenen Gençlik Spor Kupası 3 Bant Bilardo müsabakaları Kütahya Şampiyonası 24-28 Ekim tarihleri arasında Akademi Bilardo spor salonunda 24 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi.

Müsabakalar renkli görüntülere sahne olurken aynı zaman çetin sahaneler yaşandı. 3 bant bilardo müsabakaları sonucunda; Mustafa Ölmez 1'inci, Ömer Sürüç 2'inci ve İbrahim Tuğral ise 3'üncü olmayı başardı.
Kütahya'da düzenlen 3 Bant Bilardo Müsabakalarının Kütahya'nın tanıtılması açısından büyük önem taşıdığı; ancak Kütahya Gençlik Spor il Müdürlüğü'nden kimsenin katılamdığı ve bu nedenle ödül törenin buruk geçtiği katılanlar tarafından ifade edildi.
Ayırca 3 Bant Bilardo müsabakaları organizasyonlarının Türkiye genelinde sürekli yapılan bir organizasyon olduğu da etkinliği düzenleyenler tarafından dile getirildi.
Türkiye Bilardo Ferasyonu'nun 2-7 Kasım 2010 tarihleri arasında Antalya Göynük'te düzenleyeceği Türkiye Şmpiyonsına 4 sporcu 5 hakemle Kütahya Heyeteinin katılacağı öğrenilirken, Kütahya'dan bu musabakaya; Mustafa Ölmez, İbrahim Tuğral, Ömer Sürüç ve Şenol Şengül'ün Kütahya'yı temsil edecekleri kaydedildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com